Wspomnień czar

przez j
0 komentarzy

Kto z nas nie chciałby zatrzymać czasu na chwilę?! Kto by nie chciał móc wracać do cudownych chwil , gdy w koło szarość i nostalgia?! Tą umiejętność posiadły fotografie, które zatrzymują chwile w kadrach na zawsze. Zostawiają nam obraz wspomnień.  Czas i rozwój technologi pozwala nam na zatrzymywanie tych cudnych momentów właściwie w każdym miejscu i w każdej chwili, do tego sam sprzęt się zmienił. Na miarę czasów mamy aparaty w telefonach i cykamy zdjęć miliony.

Czy nie jest warto zainwestować troszkę i wydrukować część tych kadrów do staroświeckiego albumu?! Ja od kiedy na świecie pojawiła się Julka, co jakiś czas uzupełniam Jej album, tak aby później miała co wspominać, a my żebyśmy widzieli jak szybko rośnie i się zmienia. Do tego na święta czy dzień babci i dziadka tworzę kalendarze personalizowane. Właśnie ze zdjęciami Julii, wybieram takie, które są z różnych okresów w roku. Naprawdę widać jak małe dzieci szybko się zmieniają.

Aspekt kasy to temat drugoplanowy, kalendarz sami projektujecie, możecie skorzystać z gotowych szablonów, wybieracie rozmiar jaki chcecie, a cena waha się w okolicach 20/30 zł za egzemplarz. Ja korzystam ze strony Colorland. Szybko i bez reklamacji;) Wspomnienie bezcenne. Jeśli zaś chodzi o odbitki do albumu to początkowo wywoływałam zdjęcia w Rossmannie, bo szybko i na miejscu. Teraz czekam na promocje w EmpikFoto i za duże ilości odbitek cena spada mocno, więc odbitki można dostać za parę grosze za sztukę. Jeśli zależy Wam na innym rozmiarze czy papierze to znajdziecie tam wszystko. A prędkość realizacji zamówienia jest oszałamiająca!

A Wy jak zatrzymujecie chwile na zawsze?!

A teraz… Keep Calm and  Carry On?

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz