Kolejne IG polecenia

przez j

Kolejna odsłona poleceń instagramowych kont. Jak wiemy IG to zbiór inspiracji, ściana zdjęć motywująca do tworzenia i bycia jeszcze lepszym w mediach społecznościowych. I wśród wielu takich profili czerpię naukę i wenę do dalszej pracy.

Takim profilem jest konto Wild Rocks, które nie dość, że ma piękne fotografie to jeszcze dzieli się cenną wiedzą o tym jak działać w świecie social mediów w szczególności na Instagramie.

Kolejny profil można powiedź, że niezbędny jak chcecie robić coraz lepsze zdjęcia to konto Dominiki z Kobiecej Foto Szkoły. Odkryłam to miejsce na IG całkiem niedawno i to za sprawą Wild Rocks i wzięłam udział we wrześniowym wyzwaniu. Niedość, że miejsce pięknych zdjęć, ogrom energii i wiedzy jaką można czerpać zarówno na samym IG jak również mocny jest newsletter. A już wyzwanie było przyjemnością.

Zachęcam Was również do odwiedzenia profilu Czytamy Etykiety. Jeśli szukacie konkretnej wiedzy, szczegółowej analizy kosmetyków, ale również produktów spożywczych. Co więcej, można tu czerpać wiedzę czemu dany produkt jest warty uwagi i co nam daje.

 

Jeśli zaś jesteście fanami Harrego Pottera to nie może Was zabraknąć na stronie Sklepiku z Pokątnej. Świetne zdjęcia, naprawdę kreatywny zespół sklepiku, a do tego możecie zaopatrzyć się w gadżety z ulubionego świata magów. Brakuje Wam składników do eliksiru? A może tak jak ja ciągle czekacie na sowę z listem? Tam wszystko znajdziecie!

 

A na deserek Martyna Wojciechowska! Tej kobiety petardy przedstawiać nie trzeba. Brakuje Wam widoków bo siedzicie w pracy, a za oknem korpo macie szarą rzeczywistość wielkich miast. Wskakujcie tam i znajdźcie widok niecodzienny i oszałamiający. Do tego dawka wiedzy, cała Martyna?

A teraz… Keep Calm and Carry On 🙂

You may also like

Napisz komentarz