Książkowo: Recenzja ebooka’a PSC

przez j
0 komentarzy

Aleksandra Budzyńska to dla tych co mnie czytają, nie jest to postać anonimowa. Zdecydowanie już o Niej wspominałam. Dziś jednak przychodzę do Was z recenzją ebooka wydanego w ramach self-publishingu czyli przez samą Panią Swojego Czasu czyli Olę. No dobra zaczynamy:)

” Czas na biznes online. Jak wystartować i nie splajtować” autorstwa Oli Budzyńskiej. Jest to ebook, a właściwie można powiedzieć poradnik, choć ja bym bardziej skłonna była do powiedzenia o nim przewodnik. Przewodnik po biznesie online, ale i biznesie w ogóle. Ola jak już wiecie jest od co najmniej dekady związana z zarządzaniem czasem, tego uczyła i tego nadal uczy, ale tym razem na zdecydowanie większą skalę. Rozkręciła własną firmę, która naprawdę ma się dobrze. Więc jest to podane przez praktyka, a nie tylko teoretyka.

Ebook pokazuje fakty i mity z jakimi przychodzi nam się zmierzyć, jeśli zamierzamy prowadzić swój biznes. Pokazuje nam praktyczną stronę budowania przedsięwzięcia, zanim będziemy panikować: co teraz?!? Na co zwrócić uwagę, co przeliczyć, co skalkulować. Co to  koszty? Co to mastermind? A przede wszystkim daje nam dawkę wiedzy niesamowitej w postaci swego doświadczenia czyli case study PSC. To niecodziennie się zdarza, że ktoś sprzedaje wiedzę, która nie dość, że opiera się na teorii typu ZUS, US, koszty, dochody, przychody, ale również na doświadczeniu, całkiem dobrze prosperującej firmy. Nie ma chyba na rynku kogoś kto sprzedaje swoje doświadczenie na takim polu. I mówi jak „krowie na granicy”: ej, tu patrz uważnie! No nie, tutaj to musisz zrobić badanie rynku!!! A tutaj rzuć okiem na to czego oczekujesz.

 

Ebook pełen rad, a co ciekawsze czyta się go, tak jakby Ola siedziała koło mnie i personalnie do mnie mówiła. Chwilami możesz mieć wrażenie, serio, tak właśnie myślałam lub skąd wiesz co właśnie pomyślałam?! Dodatkowo w pakiecie dostajecie audiobook i zeszyt ćwiczeń. Warto, naprawdę warto! Szczególnie jak planujecie roszady w swoim zawodowym życiu!

Zachęcone? Polecam przeczytać! Uważam, że każdy z nas może kiedyś chcieć zaryzykować, zacząć budować coś dla siebie. Według własnych zasadach, ale lepiej zrobić to z głową. I nie splajtować!

Pamiętaj: „Zmiana zaczyna się w Twojej głowie” (PSC)

A teraz…Keep Calm and Carry On:)

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz