Ulubieńcy niekosmetyczni- lipiec 2014

przez j

Kolejna odsłona niekosmetycznych ulubieńców. Tym razem trójka produktów, które są dla mnie niezbędne ostatnio. Ulubieńcy kosmetyczni już byli zatem pora na niekosmetycznych.

1. Gwiazdka

img_prod5496_0_oźródło: apart.pl

To biżuteria Aprat, gwiazdka z cyrkoniami na sznureczki, wykończenie srebrne. Robię w tej bransoletce wszystko, nic się nie dzieje ze sznureczkiem. Od momentu założenia jeszcze jej nie zdjęłam. Koszt takich bransoletek to ok. 50- 80 zł, zależy od wielkości serduszek/gwiazdek itp.

2. Ekspres Tchibo

keepcalmcarryon-ulubieńcy niekosmetyczni (2)Well, strzał w dziesiątkę. Dobra kawa, nie jest to ekspres jak to niektórzy powiedzą wysokich lotów, ale do użytku domowego wystarczy. Szczególnie, że to ja w domu piję kawę. Oczywiście jest to ekspres na kapsułki, ale są sposoby, żeby ciągle ich nie kupować. Da się uzupełniać kapsułki. Ale po kolei…

Można zrobić trzy podstawowe kawy Tchibo – łagodną amaericanę, delikatną cremę i espresso.

keepcalmcarryon-ulubieńcy niekosmetyczni (6) keepcalmcarryon-ulubieńcy niekosmetyczni (8)Do tego mamy różne kolory kapsułek, dzięki czemu uproszczoną sprawę mamy do minimum. Do tego jest dysza do spieniania mleka.

keepcalmcarryon-ulubieńcy niekosmetyczni (5)keepcalmcarryon-ulubieńcy niekosmetyczni (4)Podstawka jest na kubek i filiżankę, rynienka zbiera wodę przez co nic nam się nie wylewa. Jest sygnalizacja o kończącej się wodze w pojemniku z tyłu ekspresu.

keepcalmcarryon-ulubieńcy niekosmetyczni (7)Ekspres nie jest duży, zdecydowanie mieści się wszędzie. Łatwo można go wpasować w kuchnię.

keepcalmcarryon-ulubieńcy niekosmetyczni (1)A teraz kapsułki w wersji photo:)

keepcalmcarryon-ulubieńcy niekosmetyczni (10)Po wykorzystaniu kapsułki oryginalnie pakowanej, zdzieramy wierzchnią folię ochronną, w środki mamy dwa sitka, na denko kapsułki i na wierzch.

keepcalmcarryon-ulubieńcy niekosmetyczni (11)Wsadzamy dolne sitko, zasypujemy kawą mieloną do ekspresu przelewowego.

keepcalmcarryon-ulubieńcy niekosmetyczni (12)Ubijamy jakby w środku kawę, aby zawartość kawy była ubita ciasno. Przykrywamy wierzchnim sitkiem.

keepcalmcarryon-ulubieńcy niekosmetyczni (13)A na koniec przykrywamy kapsułkę małym kawałkiem folii aluminiową. I koniec gotowe!

keepcalmcarryon-ulubieńcy niekosmetyczni (10)Te z tyłu pudełka to już mój wytwór:)

3. Kamera

keepcalmcarryon-ulubieńcy niekosmetyczni (14)Panasonic HD, robi zdjęcia, kręci filmy, do tego ma statyw. Świetny i poręczny gadżet. Typ to HC-V110 świetny zoom. Nie podam ceny, bo nie znam. Ale jeśli potrzebujecie czegoś do vlogów, kręcenia stacjonarnego i nie chcecie na początek inwestować w profesjonalny sprzęt to ta kamera w zupełności Wam wystarczy.

keepcalmcarryon-ulubieńcy niekosmetyczni (16)

Te trzy produkty były nieodzownymi w tym miesiącu jak i trochę wcześniej. A bez czego Wy się nie możecie obyć?!

A teraz…Keep Calm and Carry On:0

You may also like

Napisz komentarz