Zapachowe pranie

przez j

Ile razy w tygodniu robicie pranie? Bo ja jakieś minimum 3…Chociaż i bywają tygodnie, że i więcej. Możliwe, że jest to kwestia nie aż tak pojemnej pralki…Albo ktoś w tym domu za bardzo się brudzi…..Tylko kto?!

Ale, ale ja tu nie przyszłam się chwalić czy żalić, przychodzę dzisiaj do Was z krótką recenzją płynu do prania, którą zacznę dzisiaj na opak 😉

Polecam i to z CZYSTYM i PACHNĄCYM sumieniem 😉

Mowa tutaj o Perwoll Renew&Blossom płynie dzięki któremu poczujemy się w swoich świeżo upranych ubrankach – kwitnąco. To płyn 3w1 czyli skuteczność prania, zadbane materiały i kwiatowy zapach. Przeznaczony do wszystkich rodzajów materiałów. A dzięki Perwoll Renew&Blossom ubrania zachowają swój kształt i przecudnie będą pachnieć.

Skład, oczywiście pewnie jak się ktoś zna to powie, że nie jest iście eko, ale szczerze mówiąc zapach mnie tak kupił, że przymknę oko;)

Skład: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, enzymy, kompozycja zapachowa (Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool), środki konserwujące: Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Tyle od producenta, a jakie są moje odczucia?

Do tej pory korzystałam z proszku, kapsułek, a jeśli chodzi o płyn do prania to tylko dla dzieci typu Dzidziuś czy Lovella. Aplikacja jest prosta jak konstrukcja młotka czyli:

Pranie w pralce (woda miękka i średnio twarda)
60 ml tkaniny lekko zabrudzone
90 ml tkaniny średnio zabrudzone
120 ml tkaniny bardzo zabrudzone

Pranie ręcznie
60 ml na 10 litrów wody

Zalecana temperatura
Nadaje się do prania w temperaturze od 20 °C do 60 °C.

Wydajność
900 ml = 15 prań
1,8 L = 30 prań
2,7 L = 45 prań
3,6 L = 60 prań

Tyle jeśli chodzi o kwestie techniczne. Jeśli zaś chodzi o zapach – kwiatowy, świeży, nie jest przytłaczający, wręcz przeciwnie przyjemny. Dodatkowo dba o kolory tkanin, ubrania są miękkie i przyjemne w użytkowaniu. Ale muszę to kilkakrotnie podkreślić, samo użycie płynu powoduje taki zapach, jakiego nie gwarantuje użycie proszku i płynu do płukania, a ja lubię jak ubrania mają przyjemny zapach. I dlatego właśnie uważam, że ten płyn warto mieć na swojej liście zakupów. Cena umiarkowana: aktualnie 900ml płynu w Rossmann macie za 9 zł, promocja, cena regularna to 12 zł.

Polecam, ja!

A teraz…Keep Calm and Carry On:)

PS. Artykuł napisany przy współpracy z trnd.com.pl

You may also like

Napisz komentarz