Rok bloga – urodzinowo blogowo

przez j

Minął rok od momentu założenia bloga, trochę się przez ten rok działo. Dodatkowo jestem szczęśliwa, że udało mi się systematycznie pisać, nagrywać i publikować na blogu. Oczywiście wiele z Was pewnie powie, że rok to nie jest długo – dla mnie to niemały wyczyn. I cieszę się, że nadal mnie czytacie i że jest Was coraz więcej:) Mimo, że pewnie nie wszystkich tematy interesują, fotografie nie są profesjonalne i jest ogromnie dużo niedociągnięć. Ale minął rok w ciągu którego nauczyłam się wiele o stronach internetowych, blogosferze, pisaniu, edytowaniu i montowaniu.

keepcalmcarryon-kolorPrzez ten czas na blogu pojawiło się 358 postów i na kanale YouTube opublikowałam 36 filmów. Niby dla niektórych nic, ale dla mnie te liczby są gigantyczne.

Co jest ważne, patrząc na pierwszy wpis, albo pierwszy film widzę jak się zmieniłam, jak moje pisanie się zmieniło i jak ewaluuje cała to idea blogowania w mojej głowie. Do tego gdyby ktoś mnie rok temu zapytał o publikowanie filmów z moim udziałem, gdzie mówię i wszyscy mnie widzą w internecie, gdzie nie jest się anonimowym, pewnie bym kogoś wyśmiała. Pierwszy film i pierwsze edytowanie – nie mogłam się przyzwyczaić do własnego głosu, a teraz jest to dla mnie naturalne.

Zemanta Related Posts ThumbnailCzego sobie życzę i temu blogowi? Cierpliwości, kreatywności i wielu kolejnych postów i filmów. Może będę mieć własną autokorektę, życzę sobie i innym łódzkim blogerkom, żeby nasza Łódź została zauważona przez świat, tu naprawdę dzieją się magiczne rzeczy w naszej łódzkiej blogosferze:) #LDZbloguje

LS006996Ale żeby nie mówić tylko o kompletnych pierdołach urodzinowych, mam też coś dla Was:)

ASDFVCZasady rozdania:
1. Czas trwania od 18 do 25 lipca 2014
2. W konkursie może wziąć udział osoba dorosła lub niepełnoletnia, posiadająca zgodę rodziców.
3. Należy polubić fanpage bloga zgłosić w komentarzu chęć wzięcia udziału w rozdaniu (pod postem)

4. Jedna osoba może zostawić jeden komentarz.
5. Po 25 lipca2014 wylosuję 1 osobę, która dostanie paczuszkę.
6. Wyniki pojawią się w opisie w osobnym poście na blogu oraz na moim fanpage’u, a zwycięzca zostanie poproszony o przesłanie w wiadomości prywatnej adres na który wyślę przesyłkę.
7. Na kontakt ze strony zwycięzcy czekam tydzień. Jeśli nie otrzymam informacji zwrotnej, nagroda przejdzie do kolejnej osoby.

Żebyście nie brały udziału w rozdaniu o niewiadomej nagrodzie, kilka zdjęć:)

keepcalmcarryon- rok blog rozdanie (2) keepcalmcarryon- rok blog rozdanie (3) keepcalmcarryon- rok blog rozdanie (4) keepcalmcarryon- rok blog rozdanie (5)Urodzinowo zachęcam do wzięcia udziału w rozdaniu:)

A teraz…Po raz 359 i po pierwszym roku…Keep Calm and Carry On:)

You may also like

3 komentarze

Madzia 19 lipca 2014 - 12:19

Fanpage polubiony- zgłaszam się 😉

Odpowiedz
Kinga M. 22 lipca 2014 - 18:25

Również się zgłaszam, fanpage polubiony. 🙂

Odpowiedz
Jus Tyna 25 lipca 2014 - 13:18

Wymagania spełnione, biorę udział 🙂

Odpowiedz

Napisz komentarz