Recenzja: Sunlight Extra Power czyli tabletki do zmywarki

przez j

Kto z nas nie zna stert naczyń w zlewie? No właśnie ten, który ma zmywarkę ? czyli krótka recenzja dla domu i zmywarki – tabletki do zmywarki Sunlight Extra Power.

Co nam zapowiada producent?

Sunlight All in 1 Expert Extra Power tabletki do zmywarki. Dla perfekcyjnych rezultatów nawet przy najtrudniejszych zabrudzeniach. (żródło: rossmann.pl)

Składniki: 5-15%: związki wybielające na bazie tlenu, <5%: polikarboksylany, niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, enzymy, kompozycja zapachowa, Citronellol.

Jak to wygląda w rzeczywistości?

Opakowanie – plastik, nie jest to eko opakowanie, ale zapewne chodzi też o to, aby zabezpieczyć tabletki przed dostaniem się wilgoci. Małe i poręczne. Nie zajmuje zbyt dużo miejsca. A sama kapsułka (nie tak jak niektóre firmy na rynku) jest zapakowana w rozpuszczalną folijkę, co jest znacząco na plus.

Zapach – po otwarciu opakowania jest tak intensywny, że ciężki się oddycha. Niestety, zapach pozostaje minusem jeśli chodzi o intensywność. Po umyciu, faktycznie się niweluje, ale sam początek jest mocno problematyczny.

Twardość wody – nie sprawdzałam.
Na bank nie zostawia smug, ładnie nabłyszcza. Myje nawet zeschnięty brud.

Cena – przystępna.  23 zł za 40 sztuk. Czyli całkiem nieźle. Wiadomo, że na rynku znajdziemy opcje tańsze. Ale co ważne to Sunlight jest dostępny w wielu punktach.

Reasumując, dobra jakość zmywania, za przystępną cenę. Mogli by tylko dopracować kwestię zapachu.

A teraz… do zmywania hop siup… Keep Calm and Carry On ?

You may also like

Napisz komentarz