Recenzja: Indigo Baza proteinowa hybrydowa

przez j

Dzisiaj można powiedzieć szybka recenzja bazy hybrydowej. Oczywiście nieustannie korzystam z semilaca, nie zamierzam z firmy tej rezygnować, ale pod wpływem wielu zachwytów zarówno manicurzystek jak i klientek / użytkowniczek, stwierdziłam, że a co mi tam, trza przetestować, może faktycznie odżywka ta jak na hybrydę działa cuda.  Ponieważ nie ma co się rozpisywać pobocznie, przejdźmy do rzeczy:D

Co mówi producent?

Słabe, miękkie paznokcie nie dają Ci spokoju? Obsypana nagrodami baza Indigo Protein Base raz na zawsze zdejmie Ci z głowy ten problem! Zawarte w niej proteiny scalają się z naturalną płytką, natychmiastowo wyrównując ubytki. Nareszcie można nosić długie paznokcie, które  dzięki Proteinie odrastają mocniejsze i nie rozdwajają się! Rewolucyjna baza Indigo pozwala też na przedłużenie paznokcia lub naprawienie złamanego, a także ukształtowanie idealnej krzywej C, nawet przy wklęsłej płytce.

Zalety bazy Indigo Protein Base:  

  • zawiera proteiny – natychmiastowy efekt wzmocnienia płytki,
  • bardzo gęsta konsystencja – pozwala przedłużyć paznokieć nawet o 3 mm,
  • bezpieczna – chroni płytkę przed urazami i wpływem czynników zewnętrznych,
  • samopoziomująca – pozwala łatwo skorygować nierówności i nadbudować krzywą C,
  • twarda, a zarazem elastyczna – trwałość i świetna współpraca z naturalną płytką.

(źródło: strona Indigo)

Cena to 55 zł za 10 ml.

Moje obserwacje:

Już po kilkukrotnym nałożeniu bazy zauważyłam zmianę!!!! Serio, nie ściemniam. Ja generalnie nie mam zbyt dużych problemów z paznokciami. Ale pod wpływem ciągłej hybrydy, ubytków witaminowych itd. nie byłam w stanie zapuścić za bardzo paznokci. Tzn. szybko się łamały, ubytków może i nie miały, ale jednak najtwardsze nie były. Tak też po tej bazie mam długie paznokcie (nie licząc złamania mechanicznego;/) i do tego twardsze.

Jeśli zaś o sam lakier chodzi, konsystencja znacznie gęstsza od znanej mi bazy z Semilac. Utwardza się dłużej, bo 2 minuty w lampie LED 9W, jeśli macie Dual LED to nie ma kłopotu zostaje 30 sekund. Nakłada się szybko i bezproblemowo. Cudownie zabezpiecza wolny brzeg paznokcia. Dobrze się poziomuje, nie ma problemu ze zbieraniem się nadmiaru, rozkłada się świetnie. Nie odniosę się do przedłużania bo tego nie czynię. Dodatkowo mogę dodać, że nadaje się też do samodzielnego noszenia, ładnie się błyszczy.

Jedyny minus to jednak cena. Wiadomo, że najlepiej, aby lakier hybrydowy był świeży, zatem jeśli prowadzicie salon, znowu nie ma tu co gadać, ale dla domowego użytku trochę droga. Zaznaczam (!!!!) warta swojej ceny, to prawda.

Podsumowując, jestem wszystkimi kończynami za tą bazą, potwierdzam plotki, to faktycznie świetna baza, odżywia, utwardza i wzmacnia paznokcie. Myślę, że długo się nie rozstaniemy, nawet przy tej cenie:)

A teraz…Keep Calm and Carry On:)

 

You may also like

Napisz komentarz