Przeciążenie wiosenne – suplementy diety

przez j
0 komentarzy

Wiosna już stara się przegonić zimę pełną parą. I możemy chwilami poczuć utratę energii, tym samym mamy do czynienia z przesileniem wiosennym. Jak możemy sobie pomóc i jakie suplementy nam w tym pomogą?

keepcalmcarryon-przesilenie 2Przesilenie wiosenne czy jesienne to pojęcie względne, wiadomo, że media nakręcają też w ten sposób również sprzedaż różnych suplementów diety. Ale co możemy sobie zafundować, żeby pomóc sobie w takiej sytuacji.

keepcalmcarryon-przesilenie 3Przede wszystkim dość istotna jest dieta, dużo witamin zawartych w warzywach i owocach, to coś co może postawić nas na nogi. Dawka witamin dobrze zrobi organizmowi, jak również dostarczyć zdrowia i energii.

Jeśli zaś chodzi o suplementy to wybierajmy te, które mają dodać nam energii do działania, a takie suplementy muszą zawierać żeń-szeń.

keepcalmcarryon-zen-szenŻeń-szeń pomoże w dostarczeniu pozytywnej energii szczególnie w sytuacji, kiedy mamy do czynienia z przesileniem wiosennym, brakiem energii czy przemęczeniem.

Jeśli chcecie zastosować suplementy z żeń-szeniem to polecam znany Bodymax:

keepcalmcarryon-bodmax_zen_szenJest to można powiedzieć grupa witamin, niestety zawiera również żelazo – więc dla mnie się nie nadaje. Jeśli również macie zbyt dużo żelaza we krwii to polecam:

keepcalmcarryon-olimp_zenszenOlimp vitaminowy kompleks, tyle że ma duże kapsułki. Lub jeśli wolicie coś rozpuszczalnego, polecam Pluszzz z żeń-szeniem.

keepcalmcarryon-PlussszPrzy odpowiedniej diecie i suplementach z żeń-szeniem przesilenie wiosenne nie jest straszne, dacie radę wejść pełną parą w wiosenną aurę, a przemęczenie nie będzie problemem!

keepcalmcarryon-demotywatory przesilenieA teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

 

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz