Polecenia: Internet / you tube filmy

przez j
2 komentarze

Dzisiaj szybki post, bo nie ma co się rozpisywać, kiedy na dworze pada, a człowieka tak boli głowa, że ledwo siedzi. Zatem, ostatnio pisałam o moich propozycjach do przeczytania magazynów / czasopism, dziś trochę internetu, a dokładnie mówiąc jakie strony internetowy przynoszą coś ciekawego do przeczytania, obejrzenia i jakie kanały na youtube mnie zaciekawiły. Dziś propozycji znajdziecie 5. Zapraszam!

1. Aby być na bieżąco:)

TVN24_logo_2źródło: tvn24.pl

Strona informacyjna, która wszystkie informacje podaje na bieżąco, wszystko wiadomo. Coś się dzieje na świecie politycznego czy mniej, tvn 24 informuje natychmiast. Zarówno artykuły jak i filmy.

2. Kosmetycznie i nie tylko:)

photoźródło: http://www.youtube.com/user/RedLipstickM0nster

To kanał na youtube prowadzony przez przesympatyczną Ewę, na kanale dowiecie się wszystkiego o makijażu, jak go zrobić, co jest modne, jak również prezentuje Ewa testy i porównania różnych produktów. RLM jest bardzo popularny od jakiegoś czasu, natomiast na youtube nie aż tak długo.

3. Modowo:)

0źródło: http://www.youtube.com/user/raaadzka

Radzka prowadzi kanał typowo modowy, świat mody, kolorów i rad:)  Kanał ten jest jak na moje oko mocno profesjonalny, montaż filmów zachwyca, a zawartość merytoryczna trafia w samo sedno.

4. Kulturalnie i na temat:)

1326920230top131-1źródło: http://jestkultura.pl/

Ten blog jest do czytania, mądre rzeczy, ciekawe tematy, kulturalnie i niechaotycznie. Lubię czasem poczytać coś normalnego i nie do końca lekkiego. Andrzej na blogu pisze na różne tematy, czasem nawet bym się nie spodziewała, że któryś mnie zaciekawi:)

5. Kulinarnie:)

golabki-homera-672x372źródło: http://kulinarnaodyseja.pl/

Ten kulinarny blog polecam ze szczególnością:) Jako, że to ja te potrawy testuje, są wiarygodnie pyszne:) Kulinarna Odyseja dzieje się u mnie w kuchni, zatem nie mogłabym nie polecić:)

 

Może Wy macie jakieś ciekawe pomysł gdzie zajrzeć?? Chętnie poczytam / obejrzę:)

A teraz…Keep Calm and Carry On:)

2 komentarze
0

You may also like

2 komentarze

papek 21 marca 2014 - 08:33

ja kocham ten blog http://www.mojewypieki.com/

Odpowiedz
Keep Calm 22 marca 2014 - 17:44

dzięki, chętnie poczytam!

Odpowiedz

Napisz komentarz