Gdzie warto zajrzeć? IG

przez j

Trudno wrócić do wzmożonej pracy. Trudno przełamać się i usiąść do komputera po tak intensywnych miesiącach. Ale to chyba pora najwyższa, biorąc pod uwagę, że kolejne miesiące według mojej oceny nie zapowiadają się lżejsze….

Dzisiaj na początek, na tak zwane rozbieganie, kilka propozycji kont na Instagramie, które z chęcią obserwuję i uważam za wartościowe.

Pełne porad i ciekawostek na temat roślinności to konto Zielonego Pogotowia. Sympatyczni ludzie, porady dla takich jak ja czyli laików jeśli chodzi o roślinność, ale głównie tą ogródkową, działkową czy polną.

Jeśli szukacie inspiracji parentingowych, co zrobić, żeby dziecko się nie nudziło wybierz Best Ideas for Kids tutaj znajdziesz kolorowe zabawy, doświadczenia czy też przemyconą naukę w formie zabawy.

Ciekawi się nauka to świetnym profilem prosto z kosmosu jest konto Nasa. Super zdjęcia, pełno ważnych wydarzeń na żywo. Ciekawostki z kosmosu. Interesujące i dla tych małych i tych dużych.

1944pl to kolejny interesujący  profil, który opowiada o powstańczej Warszawie, mamy sierpień więc na wspomnienie tych odważnych ludzi jest najlepszy moment. Do tego przypomnicie sobie fakty historyczne, zobaczycie zdjęcia z powstania nie tylko bohaterów, ale też samego miasta.

A na deser Ola Tatka przyrządzi Wam same pyszności. Od obiadu po oczywisty deser. Znajdzie też zdjęcia cudownego domu i dwóch małych łobuziaków.

A teraz czas na Wasze propozycje:)

Keep Calm and Carry on?

You may also like

Napisz komentarz