Co w marcowym FJBox?

przez j

Znowu przeleciała do mnie paczuszka – i odebrałam ją akurat w Dzień Kobiet. Pomijając przygodę z Pocztą, nie dzwonienie listonosza, chociaż był ktoś w domu i mógł odebrać przesyłkę – pojechałam na Pocztę główną i czekając długo, bo ktoś sobie musiał pogadać – w końcu odebrałam paczkę.

I po otwarciu, naprawdę paczuszka i zawartość mnie zaskoczyła mega pozytywnie. Zdecydowanie wszystkie elementy pudełka są bardzo ładne i zdecydowanie przydatne, każdy element wykorzystam. Ani jedna rzecz mnie nie zawiodła. W tym miesiącu zdecydowanie góruje kolor złoty, ale dopełnienie bielą pereł jest idealne. Co prawda, większość mojej biżuterii jest srebrna, ale złoto jest w modzie i oczywiście, będę je nosić.

keepcalmcarryon-fjbox marzec2Pudełko marcowe Fashion Jewellery Box ( FJBox ) zawiera biżuterię skomponowaną przy współpracy z Kalios, Braceland. Co ma w sobie?

keepcalmcarryon-fjbox marzec12Mianowicie….

Trzy bransoletki ze szklanych perełek z ozdobami w kolorze złotym. Tutaj mamy napis love, znak nieskończoności i mieszankę drucików. Bransoletki są na gumce, przez co dopasowują się do każdego nadgarstka. Efekt jest naprawdę świetny:) Bransoletki są od Braceland.

keepcalmcarryon-fjbox marzec9Kolejno pojawiła się bransoletka z ekologicznej skóry, moja wersja to kolor czarny.

keepcalmcarryon-fjbox marzec17

keepcalmcarryon-fjbox marzec5Kolejny świetny element to naprawdę ciekawy naszyjnik w kolorze złota. Mnie się nieziemsko podoba:)

keepcalmcarryon-fjbox marzec4 keepcalmcarryon-fjbox marzec16Do kompletu lekkie kolczyki ja dostałam wersję srebrną, wiszące stożki. Zdecydowanie będą wysmuklać twarz.

keepcalmcarryon-fjbox marzec13 keepcalmcarryon-fjbox marzec11Na koniec, piękność świecąca zawieszka srebrna z  kryształkiem Swarovskiego od Kalios.

keepcalmcarryon-fjbox marzec14Jak Wam się podoba?

Mnie bardzo, urzekło mnie to marcowe pudełko:) Wg informacji wartość pudełka to 170 zł.

Przypominam Wam, że za pudełko płacicie tylko 49 zł za miesiąc. Informacje znajdziecie tu – post o pudełkach.

keepcalmcarryon- fjbox luty2 14

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

You may also like

Napisz komentarz