Ferie dla językowców

Ferie to czas odpoczynku, ale językowcy, a w szczególności angliście dalej walczą:) Odbywają się bowiem konferencje organizowane przez wydawnictwa.

img-1734_950

W dniu 21.01 odbyła się konferencja Macmillana, wybrałyśmy z K. serię dla szkół ponadgimnazjalnych, pt. “Conjunction junction: text-centred teaching of writing” prowadzona przez dr Śpiewaka.

logoW dniu dzisiejszym kolejna konferencja tym razem Oxford, tutaj już gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne sesje pt. “Matura 2015 od kuchni”, “Flexible teaching, or how to motivate students who struggle to see the relevance of English to their own lives”

keepcalmcarryon-oxfordW piątek czyli 24.01 odbędzie się za to konferencja Pearson, sesje dla gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych, sesje pt. “Get to Grips with Gimnazjum Grammar. Approaches and Activities to Take Away and Use Tomorrow” oraz ”  Make Matura Manageable – with the 3 Ms…”.

keepcalmcarryon-pearsonWięc do boju…uczymy się nadal:)

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

One comment on Ferie dla językowców

  • Pewna Osóbka

    nie wiem jak bedzie w piatek, ale dzisiejszy oxford mocno mnie zniesmaczyl… sesja gimnazjalna o pisuarze, a licealna o notatce, ktora w zasadzie to artykulem byla… ehh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *