Zakupy w koronie

przez j

Dzisiejszy świat znacznie zmienił nasze życie. I nie wnikajmy w to czy to człowiek człowiekowi czy natura zgotowała ten los. Dziś trzeba nauczyć się żyć w nowej rzeczywistości. I między innymi również w branży handlowej zrobił się niemały problem. Głównie mówię tutaj o lokalnych, polskich firmach, które nie produkują swoich towarów na rynek światowy, w większości są to firmy, które działają w Polsce lub w swoim rejonie.  Już nie wspomnę o tym, że należałoby robić zakupy online i mówię tu o tym, że to co można kupić przez internet to warto wybrać tą wersję zakupów.

W zeszłym tygodniu w #instawtorek u Dominiki (Kobieca Foto Szkoła) motywem było właśnie wsparcie polskich marek.  I dzisiaj skupię się właśnie na polskich producentach, ale nie tylko, generalnie na polskich firmach (sklepach).

Pierwsza firma, o której już moi obserwatorzy słyszeli właśnie w związku z  #instawtorkiem to nasza lokalna, łódzka firma

KULKA


To firma z biżuterią, osobiście dostałam bransoletkę, którą właściwie notorycznie noszę, a że uwielbiam kuleczkowe bransoletki to wiecie, uwielbiam również Kulkę. A co więcej właścicielka jest bardzo kreatywna i uczynna. Frontem do klienta. Spełni Wasze życzenia o ile ma możliwość:)

FARAMUSZKA


Firma tworząca istne arcydzieła na kubeczkach wszelkiej maści. Zabawne i z przesłaniem, najmniejsze szczegóły są zadbane jak nie wiem co. Dobre na każdą okazję, a jak wiemy kubeczków nigdy za wiele:)

KURKA WODNA


Czyli sklep, w którym znajdziecie same cudowności dla Waszych pociech, świetne produkty, zabawki i te kreatywne, edukacyjna, jak również typowe zabawkowe historie. Znajdziecie też coś dla rodziców i pomysły na prezenty:)

SHOP ON TOP

To już wszyscy wiedzą, sklep z ubrankami, ostatnio się w nim lubuję, nawet ostatnio się śmiałam, że jeszcze trochę i moja szafa będzie Shop on Top. I dobrze, bo fajne wzory, fajne materiały, modne i z gustem. Polecam!

SOAP DELI

Niezmiennie i już wielokrotnie na moim blogu ta rekomendacja się przewijała również w parze z recenzjami produktów. Soap Deli to producent eko kosmetyków, mydło oliwkowe skradło mnie na tyle, że od trzech lat nie stosuję nic innego – i nie wyobrażam sobie życia bez niego.

EMILIE ATELIER


Mam kilka rzeczy z tego sklepu, kocham spódnice i sweterki, dla mnie cudowności, aż chce się więcej. Do tego co rusz coś nowego.

Ostatnio również kupowałam z platformy TANIA KSIĄŻKA

I tą księgarnię również Wam polecam, szybko, tanio i duży asortyment. A książki wiemy to klucz do wszystkiego. A teraz pewnie ktoś ma czas czytać, nie, spokojnie, nie mówię tu o pracownikach zdalnych i rodzicach małych dzieci w jednym:D

A może Wy macie jakieś polecenia?

A teraz…Keep Calm and Carry On:)

You may also like

Napisz komentarz