Recenzja: Lumene Cloudberry Volume Serum

przez j
0 komentarzy

Przyszedł czas na podsumowanie miesięcznego korzystania z maskary serum do rzęs Lumene, który jako drugi dostałam na Igraszkach Kosmetycznych.

keepcalmcarryon-lumene-cloudberry-volumeTo Lumene Cloudberry Volume Serum Mascara, czarny tusz z serum do rzęs, który ma za zadanie dodatkowo wpłynąć na pogrubienie się rzęs. Według producenta badania tego produktu wskazały na grupie 30 kobiet, że w przeciągu 15 dni uzyskały one 40% pogrubienia rzęs.

Tusz zawiera pogrubiający wosk, mający na celu wpłynąć na budowę rzęs i ma wpłynąć na samoistne ich pogrubienie.

Pędzelek jest standardowej grubości, jest gumowy. Bardzo dobrze rozczesuje rzęsy, nie zostawia tusz ani szczoteczka grudek, dociera do nawet bardzo króciutkich rzęs w kącikach oczu.

SONY DSCZdjęcie przedstawia moje rzęsy w czasie wakacji, czyli na długo przez zastosowaniem zarówno tuszu wydłużającego jak i pogrubiającego od Lumene.

keepcalmcarryon-lumene pogrubiający 1neNa tym zdjęciu mam już rzęsy po dwóch miesiącach stosowania produktów Lumene, tuszu serum wydłużającego i tuszu serum pogrubiającego. Efekt z tuszem pogrubiającym:

keepcalmcarryon-lumene pogrubiający 2neMoim zdaniem, rzęsy są i wydłużone i troszkę pogrubione. Zdecydowanie wydają się bardziej odżywione, mniej wypadają nawet przy standardowym demakijażu oka. Efekt może nie jest jakiś rewelacyjny, ale naprawdę jestem w stanie zauważyć różnicę.

Cena tuszu pogrubiającego to ok.50 zł, jest to pojemność 7 ml, ale jest naprawdę wydajny. Długo konsystencja jest świeża i łatwo się nakłada.

Ocena 5/5 zdecydowanie polecam, jeśli ktoś chce wpłynąć na stan rzęs w sensie wydłużenie / pogrubienie, a nie chce bawić się typowymi odżywkami czy serum do rzęs. Produkty Lumene zdecydowanie zasługują na uwagę:)

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz