Potrzebne produkty

przez j
0 komentarzy

Jak wiemy w pracy nie zawsze mamy chwilę, że by lecieć do łazienki, w szczególności jak się pracuje w szkole, przerwy wtedy stają się mega krótkie, jest milion spraw, które nagle trzeba załatwić, co wtedy jest konieczne. Ja w swojej klasie mam tablice białą, ale nie każda klasa ma to szczęście, kreda jest straszna więc co zrobić, żeby zachować jakieś minimalne poczucie higieny w szczególności mowa tu o rękach.

Ja zawsze w torbie mam niezbędnik:

1. żel antybakteryjny w tej chwili SOS clean hands Yves Rocher 30 ml / 9,90 zł – uniwersalny, szybko wchłania się w skóre i można spokojnie zjeść kanapkę bez obaw o zanieczyszczenie.

52724_250

2. chusteczki nawilżane aktualnie jest to seria biedronkowa go pure do plecaka o zapachu gumy balonowej, ale najczęściej są to chusteczki  cleanic, cena jest niewielka, w okolicach 4 zł.

getThumb.phpTo są dwa niezbędne produkty, które pomagają w utrzymaniu świeżości i czystości dłoni, niezbędne przed jedzeniem, po użyciu kredy, ubrudzeniu się czymkolwiek i w wielu podobnych sytuacjach.

Nie muszę nawet wspominać ile razy potrzebne były moim uczniom, zarówno tym w poprzedniej szkole czyli podstawówce jak i teraz kiedy jestem w szkole licealnej.

A Wy co zawsze używacie w takich awaryjnych sytuacjach??

 

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz