Polecenia: youtube’rzy

przez j

Jeśli zastanawiacie się jakie kanały bez straty czasu warto obejrzeć na youtube ? Jacy youtube’rzy są warci obejrzenia? I co nam mogą zaproponować.Prezentuje Wam trzy propozycje, które oglądam systematycznie.

1. Oleskaaa

oleskaaaNajdziecie Olgi kanał tutaj, vlogi, filmy o różnych rzeczach, paznokcie, denka, haule, i wiele innych tematów. Jednocześnie porusza temat DIY, testy kosmetyczne i tutoriale paznokciowe. Oleskaaa na polskim youtube’ie jest już bardzo dawna, zatem można powiedzieć, że ma doświadczenie w tym co robi i fajnie się Ją ogląda.

2. Stylizacje

stylizacje.tvKarolinę znajdziecie tutaj, tak samo jak Oleskaaa tematyka jest różnorodna. Tym razem tutoriale są iście stylizacyjne czyli dotyczą stylizacji włosów. Stylizacje też na youtube’ie jest od dawna i to właśnie jest Jej praca, godna obejrzenia.

Kolejną ważną rzeczą jaką trzeba powiedzieć to obie Panie, Oleskaaa i stylizacje prowadząc jako jedne z kilku projekt pt. Stylowo tv (tutaj) i tam znajdziecie: przepisy, zrób to sam, ćwiczenia gimnastyczne jak również dekorowanie wnętrz. Karolina – stylizacje jest osobą łączącą wszystko w całość, Olga (Oleskaaa) prezentuje tam właśnie pomysły „zrób to sam”.

3. Maxineczka

maxineczkaTutaj znajdziecie mega dużo recenzji produktów do makijażu i akcesoriów do make-up. Jednocześnie maxineczka prezentuje tutoriale makijażowe, świetne makijaże i pomysły. Dodatkowo Maxineczka pochodzi i mieszka w moim mieście – to Łodzianka z krwi i kości:)

 

Jakie Wy macie ulubione kanały? Może mnie coś polecicie?

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

You may also like

Napisz komentarz