Makeupbox – pędzle Hakuro

przez j
0 komentarzy

Kolejny sklep internetowy wart uwagi to Makeupbox, profesjonalizm w pełnej krasie, jest to dystrybutor pędzli Hakuro, których owszem jest bardzo dużo na rynku internetowym. Są to pędzle dobrej jakości za umiarkowane pieniądze.

makupboxPędzle Hakuro są starannie wykonane. Rączki są umiarkowanie długie, nie są za krótkie, ale nie przeszkadzają też w malowaniu. Dla mnie długość jest w sam raz. Przy dobrym czyszczeniu, pędzle mają możliwość na długi żywot. Włosie syntetyczne, różnie formowane, przede wszystkim miękkie. Nie ma wrażenia, że coś jest sztucznego w czasie aplikacji kosmetyków.

logo-1Ale przechodząc do bohatera tego postu, łatwe zamawianie, należy pamiętać, że na stronie są podane ceny bez VAT. Natomiast, paczka przychodzi zabezpieczona, każdy pędzel zapakowany oddzielnie, chroniony przed jakimkolwiek uszkodzeniem. Do tego dostajemy od sklepu instrukcję, według której mamy czyścić pędzle, aby zapewnić im niezmienny kształt włosia i długi użytkowanie.

Przesyłka ze sklepu przychodzi bardzo szybko. Ja osobiście zamawiałam pędzle w prezencie, ale mimo wszystko zachwyciły mnie. Hakuro i ten sklep są godni polecenia.

keepcalmcarryon-makeupbox (1)keepcalmcarryon-makeupbox (4)Jak Wam  keepcalmcarryon-makeupbox (5) keepcalmcarryon-makeupbox (6) keepcalmcarryon-makeupbox (7) keepcalmcarryon-makeupbox (8) keepcalmcarryon-makeupbox (9) keepcalmcarryon-makeupbox (10) keepcalmcarryon-makeupbox (11)Jak Wam się podoba? Jeśli zamierzacie uzupełnić swoją kolekcję pędzli i właśnie polujecie na Hakuro, ważne, żeby były to pędzle ze sprawdzonego źródła, a takim właśnie jest ten sklep. I żeby nikt nie mówił, że coś z tego mam, bo nie. Jest to moja subiektywna opinia.

A teraz…Keep Calm and Carry On:)

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz