Co w lutowym FJBox?

przez j

Tym razem musiałam wybrać się na Pocztę, żeby odebrać „serduszkowe” pudełko FJBox.

keepcalmcarryon- fjbox luty2 14Przypominam Wam gdzie możecie zamówić pudełka o …. tutaj🙂

Tak też odebrałam przesyłkę w standardowym opakowaniu – koperta bąbelkowa, skrywała w sobie pudełko ze złotą pokrywką i logiem firmy. A w środku kartka z serduszkami opisująca co zawiera pudełko.

keepcalmcarryon- fjbox luty3 14W środku znalazłam gumkę do włosów błękitną z kokardką różową według karteczki made by FJBox.

keepcalmcarryon- fjbox luty9 14Wiecie, jak się ma długie włosy to gumek w domu nigdy za wiele. Więc jak tylko dotarłam do środka pudełka FJBox uwiązałam sobie tą gumką włosy w koński ogonek. Gumka jak gumka, jako że nowa to mocno trzyma włosy, co do kolorów nie mam predyspozycji, najważniejsze dla mnie, że dobrze trzyma włosy.

Jeśli chodzi jednak o kwestie pudełka i zawartości to uważam, że taka gumka to może nie koniecznie w takim biżuteryjnym zestawie FJBox.

Kolejno wyciągnęłam bransoletkę skórzano w mojej wersji białej, umieszczona na środku pudełka z kuleczką z kryształkami świecącymi.

keepcalmcarryon- fjbox luty6 14Gruba bransoletka świetnie prezentuje się na ręku, pasuje praktycznie do wszystkiego, zarówno do stroju sportowego jak i eleganckiego. Wygodnie zapinana na magnes, takiej wersji jeszcze nie widziałam:) Ocena 5/5, lubię skórzane i nowoczesne dodatki.

Po bransoletce skórzanej przyszła pora na wersje kryształkową made bb bypiia.

keepcalmcarryon- fjbox luty4 14 Moja wersja jest morsko-, zielono-niebieska. Wg producenta koszt 39 zł. Kryształki uwieńczone srebrnymi elementami. Bardzo subtelna i oryginalna bransoletka na co dzień, żeby poczuć się elegancko, ale również pasuje do eleganckiej kreacji. Oryginalny kolor na bank będzie zwracał na siebie uwagę. Ocena 5/5.

Poza tym był naszyjnik z granatowym oczkiem, wysadzany kryształkami. Dość krótki łańcuszek będzie pasował do bluzek, ale również swetrów. Lubię takie świecidełka zatem…

keepcalmcarryon- fjbox luty8 14

Podłużne oczko pięknie się mieni. I zdecydowanie kobaltowy granat pięknie dopełnia otoczkę srebrną. Ocena 5/5

Ostatnie najmniejsze elementy to kolczyki w kolorze srebrnym, według mnie to jakiś kształt skrzydełek albo chmurki. Nie wiem do końca. Ale są uniwersalne, w związku z czym na bank postaram się je gdzieś założyć.

keepcalmcarryon- fjbox luty7 14

Podsumowując pudeło FJBox, wszystko na pewno znajdzie miejsce w szkatułce, mam tylko jedną małą uwagę, żadne z elementów nie ma metki, informacji co to za firma, bo jakoś nie wierzę, że wszystko jest jednej konkretnej. Dodatkowo powinna być informacja czy zawiera nikiel czy nie. Dla niektórych jest to bardzo ważna informacja. Mimo to ocena pudełka to 4/5. Gumka się przydaje, ale żeby w FJBox od razu lądować?!

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

You may also like

Napisz komentarz