Książkowy kącik: Bądź Paryżanką gdziekolwiek jesteś

przez j
0 komentarzy

keepcalmcarryon-bądź paryżanką (1)„Jak paryżanki zachowują się na pierwszej randce, na imprezie, w sypialni? Gdzie są ich ulubione zakątki Paryża? Co sądzą na temat dzieci, ślubów i chodzenia na siłownie? Jak to robią, że są postrzegane jako kobiety tajemnicze i zmysłowe?”

To porady, anegdoty, przepisy, rady czterech paryżanek, urodzonych czy też wychowanych w tym pięknym mieście jakim jest Paryż. Generalnie zdradzają czytelniczkom same sekrety francuskich kobiet, przekazywane nie raz rady z pokolenia na pokolenie.

keepcalmcarryon-bądź paryżanką (4)Bardzo wiele zdjęć i ciekawostek. Szybko się czyta, łatwo i przyjemnie. Czasem można się czuć zaskoczonym albo i rozbawionym.

keepcalmcarryon-bądź paryżanką (5)

Bo na przykład…Z cyklu Złote Myśli…

„Zdecyduj się przed trzydziestą na jedne perfumy i używaj ich przez kolejne trzydzieści lat.

Żadnych siwych włosów, a jeśli już to na całej głowie” Bo czy wiedziałyśmy, że paryżanki kładą się spać w pełnej biżuterii, żeby śniło im się lepiej? Albo że myją zęby sodą raz w tygodniu?

„Czy naprawdę tak jest? Mniejsza o to. Świat potrzebuje legend.” (fragmenty książki)

keepcalmcarryon-bądź paryżanką (3)

Zdecydowanie polecam Wam książkę, uważam, że nie zaszkodzi jednego wieczora poświęcić na jej lekturę, a nie będzie to czas stracony, zawsze może uda nam się jakąś radę skubnąć dla siebie:)

keepcalmcarryon-bądź paryżanką (2)

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz