Kolor z Venitą

przez j
0 komentarzy

Kolor na jeden dzień to dość ciekawa propozycja dla tych, którzy nie odważą się na takie zmiany w wizerunku. Mowa bowiem tu o kolorach niecodziennych: niebieskich, różowych, złotych czy srebrnych. Zdecydowanie ciekawa forma odświeżenia swojego image’u i sprawdzenie czegoś niekonwencjonalnego czyli Venita i ich one day spray color.

IMG_20150904_084049

Kolorów dostałam sporo, moje włosy w kolorze rudego brązu jednak najlepiej prezentują się w barwach niebieskich, różach czy złotych i miedziach czy czerwieniach. Zielony nie przypadł mi do gustu, ale jest to ciekawa zmiana dla osób o ciemnych wręcz czarnych kolorach włosów.

Co mówi nam producent:

INTENSYWNY KOLOR TYLKO NA JEDEN DZIEŃ…  KOLORYZACJA ZMYWALNA

Zmywalny spray do szybkiej koloryzacji i stylizacji włosów, przeznaczony do kolorowych pasemek, zmiany koloru całych włosów lub malowania wybranych fragmentów np. przy pomocy szablonów. Dla uzyskania kontrastowych kolorów oraz podczas stosowania na ciemne włosy należy wcześniej wykonać  podkład kolorem 1-DAY – ŚNIEŻNA BIEL.
– Łatwy w aplikacji spray, zmywalny po pierwszym myciu
– Kontrastowe kolory – doskonały na imprezę!
– Łagodny dla włosów – bez amoniaku i utleniaczy

 

keepcalmcarryon-spray jednodniowy venita (2)

Mnie oczywiście od razu pochłonęły brokaty – mgiełka złota i srebro są moimi faworytami szczególnie na karnawał i zdecydowanie na sylwestra.

Nakładanie sprawia mi jeszcze problemy – nie wiem z jakiej odległości prysnąć kolorem, żeby wszystko w okół nie było w brokacie i żeby moje włosy nie skleiły się na amen. Dobrym rozwiązaniem jest podłożenie sobie pod pasmo włosów alko kartki albo (co bardziej praktyczne) folii aluminiowej, wtedy mamy pewność, że tylko pasmo jedno zostanie koloryzowane. Po wyschnięciu koloru, włosy zdecydowanie należy rozczesać, a sam spray już nam stylizuje fryzurę ze względu na zawartość lakieru.

keepcalmcarryon-spray jednodniowy venita (1)

Oczywiście jeśli chcemy łagodną barwę wystarczy spray w danym kolorze, jeśli chcemy większe kontrasty to najpierw dajemy biel następnie kolor wybrany. Spray jest swego rodzaju lakierem, zatem uważajmy. Na zdjęciu powyżej kolo niebieski plus fiolet.

Aby kolor utrzymywał się długo, włosy należy spryskać tradycyjnym lakierem. W ten sposób zabezpieczymy kolor przed schodzeniem.

keepcalmcarryon-spray jednodniowy venita (5)

Tu u dołu bardziej widać błękit z prostej przyczyny – u dołu moje włosy są zdecydowanie jaśniejsze. Szczerze powiem, że jak patrzę na siebie w wersji z kolorem to wydaje mi się, że nabieram jakiegoś rockowego look’u 🙂

keepcalmcarryon-spray jednodniowy venita (6)

Róż i biel o ile pierwszy mi się komponuje to czysta biel sama w sobie mi nie leży, ale też da się wykorzystać np. jeśli chcemy dobrać do naszego przebrania – faceci też mogą skorzystać! Przecież aktualnie będzie modne bycie Wiedźminem na wszelkich imprezach przebierańcowych – zatem biel na włosach jak znalazł:D

keepcalmcarryon-spray jednodniowy venita (7)

Niektóre kolory na zdjęciach normalnie nie wychodziły główną przyczyną był mój kolor włosów. Ale mamy naprawdę duży wachlarz kolorów i do tego w niedrogiej wersji. Cena spray’u waha się między 7 a 8 zł. Uważam, że cena jest przystępna, produkt lokalny, a efekt zdecydowanie fantazyjny. A przy utrwaleniu lakierem, kolor utrzymuje się aż do umycia włosów:D

A co Wy myślicie o jednodniowym kolorze do włosów? Macie ochotę spróbować?

A teraz…Zielono mi…Keep Calm and Carry On 🙂

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz