inspiracje: youtube i blogosfera

przez j

Dzisiaj chciałam Wam krótko zaproponować trzy blogerki/vlogerki i jednego vlogera/blogera. Youtube jak wiemy pełen jest różnych postaci, ale nie zawsze te postacie trafiają w nas i nasze gusta i fajnie Je się nam ogląda. Zatem wybrałam na ten moment te cztery propozycje.

1. KatOsu

katosuźródło:ekaterinakozlowa.com

Wszystkim dobrze znana ze swoich jakże kreatywnych makijaży, które chciałoby się naśladować, ale wystarczy popatrzeć na nią i już człowiekowi własna makijażowa kreatywność się włącza. Pięknie opowiada o tym co robi, recenzje produktów również jak dla mnie są rzetelne i godne uwagi. Mieszka w UK – a jak wiemy angielski uwielbiam – klimat ten także. Generalnie, lubię oglądać kanał ten i serdecznie Wam go polecam! Dodatkowo KatOsu prowadzi blog i znajdziecie go tutaj🙂

2. TheCostaChic

thecostachicźródło: youtube.com (kanał thecostachic)

Tutaj mamy szeroko pojęty lifestyle, od wszelkich hauli po recenzje. Też bardzo dobrze się tego słucha. Do tego mieszkająca w UK, zatem trochę tego klimatu mi przesyła kiedy Ją oglądam. Kanał godny polecenia!

3. TheKretka1

thekretka1źródło: thekretka1.blogspot.com

A to moje ostatnie odkrycie – Kretka mieszka w moich ukochanych i zarazem wymarzonych Stanach, a dokładnie na Florydzie. Jej wszystkie filmy, stylizacje są przepełnione tym amerykanizmem, który uwielbiam. Zatem oglądanie Jej to dla mnie czysta przyjemność. Również kanał i blog lifestyle, uroda i stylizacje. Zatem, teraz namiętnie oglądam ten kanał. Blog znajdziecie tutaj.  Kretka również prowadzi kanał dedykowany tematowi dzieci.mama i tata i znajdziecie go pod nazwą TheKretka2.

4. OperatorTV

operator tvźródło: youtube.com (kanał OperatorTV)

A ten kanał był oczekiwany od dawna. Obserwować Operatora mogliśmy na kanale Aggie84Irl. Zatem na kanale mamy wszystko od propozycji multimedialnych narzędzi do edytowania filmów, vlogi oraz inne tematy dla wszystkich. Zatem dla odprężenia i poduczenia się zapraszam na OperatorTV! Polecam!

A co Wy mi polecicie?

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

You may also like

Napisz komentarz