Fashion trends: wiosna 2014

przez j
0 komentarzy

pastele - keepcalmcarryonJak widać na stronach internetowych, w czasopismach – trendy wiosna – lato 2014 utrzymują się nieco w zeszłorocznych trendach. Kolory pastelowe nadal będą w modzie, możliwe tyci większą rolę odegra biel i towarzyszące jej odcienie beżu i brązu. Niewątpliwym zwycięzcą jeśli chodzi o kolory będzie fiolet i wszelkie jego pochodne.

Wiosna przyniesie nam również modę na wzory: kwiaty, kropki i hafty będą trendy. Jednocześnie, strój powinien być mono kolorystyczny. Aczkolwiek, modne na ten okres będą żywe kolory.

keepcalmcarryon-spring fashion week nyDo łask również wrócą trendy lat 90. Jednocześnie styl sportowy lub delikatnie sportowy będzie w modzie. Buty w trendach wiosna – lato bogate są w paski, ale również modne będą te buty, które mają styl minimalistyczny.

keepcalmcarryon-springTorebki maxi i midi ustąpią miejsca plecakom, a jeśli chodzi o o torebki mini – modne będą torebki złożone na pół, do niesienia w ręku.

Jeśli zaś chodzi o makijaż i manicure – modne będą kolory różu, bieli i błękitu na powiekach oraz odcienie metaliczne, pomarańcz na ustach, ciągle modne będzie ciemne oko – smokey za pomocą kredki zarówno na górne i na dolnej powiece. Paznokcie będą modne ze wzorkami. Poza tym wiosną trendem będzie w głównej mierze podkreślanie dolnej powieki kredką.

keepcalmcarryon-spring makeup

Czy takie trendy będą dla Was wyznacznikiem? Wolicie ubierać się wedle trendów czy tak jak Wam wygodnie?

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

 

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz