zapachowo z Yankee Candle

przez j
0 komentarzy

keepcalmcarryon-yankee candle (2)Na święta Bożego Narodzenia dostałam piękną sowę, ale to już pewnie pamiętacie, od tego czasu nie rozstaję się z podgrzewaczami i przede wszystkim olejkiem Bath&Body Works oraz woskami Yankee Candle. I to właśnie dziś o woskach post.

Co gdzieś się przewinę, jak zamawiam coś na minti to wosk kupuje / zamawiam obowiązkowo. Yankee Candle ma szeroką gamę produktów, świece i woski są najbardziej popularne. Świece są różnej wielkości od podgrzewaczy po ogromne świece w słojach. Woski są w formie tart, ale wiem, że niedługo ma się to zmienić.

Yankee Candle cechuje bardzo aromatyczny zapach, unoszący się zarówno jak świeca nie jest zapalona, a wosk nie jest roztopiony i oczywiście intensywnie pachnie w czasie palenia.

keepcalmcarryon-luty mix6Jeden wosk nadaje się do czterokrotnego palenia, maks pięć razy, aby zapach był naprawdę intensywny, koszt takiego wosku to ok.7 zł. Zapach są przeróżne. Jak widać na zdjęciu mam:

  • keepcalmcarryon-yankee candle (2)Fruit fusion
  • paradise spice
  • lovely kiku
  • home sweet home
  • fluffy towels
  • turquoise sky
  • midsummer night

keepcalmcarryon-yankee candle (9)Wszystkie godne polecenia, w soboty lubię po sprzątaniu palić fluffy towels – zapach jest świeżego prania i tak jakoś czyściej się robi. Turquoise Sky pachnie deko łazienkowo, a home sweet home – cynamonowo. Oczywiście, jak ktoś nie lubi olejków, kadzidełek to niektóre woski będę niekorzystne.

keepcalmcarryon-yankee candle (5)Wyciąganie wypalonego wosku nie sprawia problemu, mam dwa sposoby: 1. stopiony wosk wyciągam chusteczką higieniczną w którą wsiąka wosk 2. jak ostygnie wosk, podpalam świeczkę, kiedy delikatnie stopi się dół to wyciągam cały kawałek na raz.

Zdecydowanie polecam Yankee Candle wszystkim, którzy lubią świece i pachnidła w domu, nie będziecie żałować!!

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz