Pamiętaj, jesteś ważna

przez j

W tej szarej aurze pogodowej i niestety jeszcze zimowej porze roku, nie jest trudno o depresyjne nastroje. Samopoczucie jest bardzo ważne, żeby jakoś funkcjonować czy być zadowolonym. Jest Was tu kilka i wiem, że są wśród Was #instamateczki i #nieinstamateczki, że są dziewczyny w związkach jak i singielki. Bez względu na to czy jesteście z kimś czy nie, czy macie dzieci czy nie, to jesteście ważne.

Czytelniczko! Jesteś ważna! Dla mnie na pewno, bo jesteś tutaj i czytasz. Powinnaś być ważna także dla siebie. Bo kto o Ciebie tak zadba, jak Ty sama.

źródło: demotywatory.pl

Uśmiecham się do Ciebie z monitora, widzisz?! Wiem, że jesteś zmęczona, wyczerpana, samotna lub masz poczucie, że nikt o Ciebie się nie troszczy. Znam to. Jesteś mamą? Wstajesz wiecznie w nocy, nie masz siły, masz podkrążone oczy i nie czujesz, że wykonujesz jakąś super robotę? Więc pozwól, że podsumuję: ROBISZ WIELKĄ ROBOTĘ!!! Jesteś najsilniejsza i wytrzymała, a co najważniejsze nie ma lepszej mamy niż Ty!!!

Jesteś singielką? Masz poczucie, że osiągnięcia i sukcesy to nie Twoja branża? Masz w głowie tylko: czemu wszędzie są jakieś pary, dzieci, o i znowu ktoś na facebooku wstawił iście radosną wiadomość o ciąży?! Nie jesteś sama!!! Rozumiem Cię, każda to przechodzi! Pamiętaj, pokochać siebie to najważniejszy sukces. Na początku trzeba stać się ważną dla siebie, reszta przyjdzie sama!!! Jesteś piękna, silna i empatyczna, a to o wiele więcej niż niektórzy mogą z siebie dać!!!

Jesteś smutna i samotna? Smutek to jedno z tych uczuć z którymi trzeba się zaprzyjaźnić, a wtedy odpuści, samotność jest w każdej z nas. Ale zobacz, jesteś tu, a ja do Ciebie to piszę, czyli samotna nie jesteś – masz mnie;D

źródło: demotywatory.pl

 

Czy dręczy Cię coś, czy padasz ze zmęczenia, jesteś wykończoną mamą lub kompletnie załamaną singielką – PAMIĘTAJ, jesteś WAŻNA!!! Dla mnie, ale co najważniejsze dla siebie!!!! Nigdy nie zapominaj!!!

I co? Lepszy masz już humor? Super, do usług! Nie załamuj się, nie smutaj!!! Może i dziś jest pochmurno, ale jutro wyjdzie słońce:) Idąc tokiem myślenia Scarlett O’Hary „jutro też jest dzień” 🙂

A teraz…Z uśmiechem na twarzy, wracaj do świata….Keep Calm and Carry On:)

 

You may also like

Napisz komentarz