Co w nowym pudełku FJBox + rozdanie

przez j
10 komentarzy

keepcalmcarryon-fjbox maj (6)14Kolejny miesiąc i kolejne pudełko Fashion Jewellary Box czyli FJBox. Majowa wersja nosi tytuł „Zrób wrażenie”. Głównym elementem pudełka są bransoletki OTINE.com czyli bardzo kreatywne i inne w dobrym tego słowa znaczeniu elementy biżuteryjne.

keepcalmcarryon-fjbox maj (8)14Tak wygląda moje pudełko, znajdują się w nim dwie bransoletki, komplet Pancerka – bransoletka i naszyjnik oraz kolorowe kolczyki.

keepcalmcarryon-fjbox maj (9)14Kolory kolczyków są bajkowe, kwiatki, motylki i cyrkonie. Firma unknown, zobaczymy jak będzie z noszeniem, do tej pory nie miałam problemów:)

keepcalmcarryon-fjbox maj (15)14keepcalmcarryon-fjbox maj (3)14Kolejna, nazwana Pancerka, czyli komplecik w kolorze złota, naszyjnik średniej długości, ale prezentuje się naprawdę fajnie:)

keepcalmcarryon-fjbox maj (13)14 keepcalmcarryon-fjbox maj (14)14Również firmy Unknown – nie podana w ulotce z FJBox.

I bransoletki, które za sztukę cenią się w okolicach 29 zł.Kolory bajkowe, u mnie granat wpadający w czerń i róż:)

keepcalmcarryon-fjbox maj (12)14 keepcalmcarryon-fjbox maj (10)14Zakończone złotymi obiciami, mam tylko nadzieję, że się z nimi nic nie stanie. Wzory prawie jak szydełko albo haft, każde inne i każde równie zaskakujące.

keepcalmcarryon-fjbox maj (7)14Ale to nie wszystko…

 ROZDANIE!!

Wspólnie z FJBox zorganizowaliśmy małe rozdanie, mianowicie mam dla Jednej z Was pudełko FASHION JEWELLARY Box.

keepcalmcarryon-fjbox maj (6)14Zasady konkursu:
1. Czas trwania od 17 do 24 maja 2014
2. W konkursie może wziąć udział osoba dorosła lub niepełnoletnia, posiadająca zgodę rodziców.
3. Należy polubić fanpage bloga i fanpage Fashion Jewellary Box i napisać komentarz z odpowiedzią na pytanie: Z jaką biżuterią kojarzy Wam się maj? (pod postem)

4. Jedna osoba może zostawić jeden komentarz.
5. Po 24 maja 2014 FJBox wraz ze mną wybierzemy 1 komentarz, które uznamy za najbardziej kreatywny i ciekawy, oraz nagrodzimy go pudełkiem FJBox
6. Wyniki pojawią się w opisie w osobnym poście na blogu oraz na moim fanpage’u, a zwycięzcy zostaną powiadomieni przez wiadomość prywatną
7. Na kontakt ze strony zwycięzcy czekam tydzień. Jeśli nie otrzymam informacji zwrotnej, nagroda przejdzie do kolejnej osoby.

ASDFVC

Czekam na Wasze komentarze:)

A teraz…Keep Calm and Carry On:)

 

 

10 komentarzy
0

You may also like

10 komentarzy

Maleńka bloguje 17 maja 2014 - 15:47

Maj kojarzy mi się z kolorowymi, podążającymi za trendami bransoletkami. Kolory, motywy kwiatów czy budzących się do życia owadów są tutaj jak najbardziej na miejscu. Coraz lepszym pomysłem jest również dodawanie kulek shamballa, które pięknie mienią się w słońcu, którego na niebie jest więcej niż zima :]

Odpowiedz
Anna Kaczor 17 maja 2014 - 18:39

Dla mnie maj to biżuteria delikatna, a jednocześnie widoczna jak kwiatuszki które dopiero zaczynają rozkwitać. Magia kolorów połączona w jedną całość to mój majowy ideał.

Odpowiedz
Marcelka Fashion ;) 17 maja 2014 - 20:01

Maj kojarzy mi się z masą bransoletek z koralików, w pastelowych kolorach, noszonych razem 🙂
one pasuję do wszystkiego i są idealne do majowych stylizacji :))

Odpowiedz
daria.smosna 20 maja 2014 - 18:04

A mnie maj kojarzy się z biżuterią przedstawiającą raczej maszyny rolnicze, rosnące źdźbła zbóż, ponieważ właśnie w maju jest najwięcej pracy w polu oraz ze pszczółkami i innymi owadami, które w tym czasie zaczynają swoją pracę 🙂

Odpowiedz
Marzena 21 maja 2014 - 21:51

Dla mnie Maj to biżuteria pełna pachnących kwiatów z mnóstwem pięknych krajobrazów w okół oraz latających motyli.
Biżuteria w żywych kolorach przykuwających uwagę i rzucających się w oczy ,która sprawia , że każda kobieta chciałaby ją mieć.
Z jednej strony subtelna i delikatna a z drugiej przykuwająca uwagę i podkreślająca piękną urodę każdej z nas.

Odpowiedz
Dorotka 21 maja 2014 - 23:31

Maj kojarzy mi się z kolorem z biżuterią etniczną symbolizującą tajemniczość i poniekąd za sprawą barw odrodzenie.

Odpowiedz
Dorota 22 maja 2014 - 00:19

Maj – dużo słońca, kwiatów i… kolorowej oranżady w butelkach 🙂
Maj to czas wyrwania się z zimowego/wczesnowiosennego impasu, gdy wszystko kwitnie, tak jak powinna kwitnąć biżuteria i dodatki na naszych dłoniach, szyi, uszach i włosach. Lekka, zwiewna, ale bardzo kolorowa! Maj to motywy kwiatowe we włosach, kolorowe, ale nie narzucające się naszyjniki i bransoletki, a całość przyprawiona drobnymi kolczykami.
Ale przede wszystkim – maj to biżuteria połączona z naszym pięknym uśmiechem! 🙂

Odpowiedz
Bogusia Wyczucie Stylu 22 maja 2014 - 21:43

Dla mnie Majowa biżuteria wyglądałaby następująca kolorowe cyrkonie w kształcie kwiatów i motyli oraz serduszek ozdabiające każdą modową stylizację.Minimalizm w jednej postaci a z drugiej zawarte w niej piękno. Delikatna i zwiewna niczym Majowy wiatr.

Odpowiedz
Basia B. 22 maja 2014 - 23:34

Maj kojarzy sie z piękną zielenią ,różnymi kolorami kwiatów, słońcem i burzami -dlatego bizuteria powina byc kolorowa jak kwiaty i blyszczaca zlotem jak promienie slonca 🙂

Odpowiedz
Sylwia C. 24 maja 2014 - 16:56

Która z nas nie pamięta z dzieciństwa kolorowych frotek i spinek z plastikowymi aplikacjami? Pamiętam, że mama właśnie tak czesała mnie, gdy szykowała mnie do przedszkola. Zimą chodziłam w rozpuszczonych włosach lub pojedynczych warkoczach, bo czapki i tak psułyby cały wysiłek włożony w stworzenie fryzury. Ale wiosną i latem był już pełen szał – małe warkoczyki, kucyki, koczki… A to wszystko okraszone gumkami do włosów i spinkami – najczęściej z motywem motylków i kwiatów. I taka właśnie biżuteria kojarzy mi się z majem! Większość z nich była wtedy – patrząc wstecz – strasznie kiczowata. Ale niektóre z nich podobają mi się nawet teraz, już po kilkunastu latach. Zachowałam sobie na pamiątkę kilka metalowych spinek w kształcie zielonych motylków z cyrkoniami. Zawsze, gdy je wyciągam, przypominają mi te beztroskie czasy dzieciństwa i robi mi się tęskno za tamtym okresem, gdy mama czesała mi włoski, a ja cierpliwie czekałam na swoją wymarzoną fryzurę 🙂

Odpowiedz

Napisz komentarz