Nowa firma na rynku i rozdanie

przez j

Pielęgnacja i stylizacja włosów to temat przewodni. Pojawiła się firma na polskim rynku, włoska firma dedykowana właśnie włosom. Lisap z Mediolanu:) Firma ma 65 letnią tradycję, w ofercie ma pielęgnację czyli szampony, odżywki czy oliwki, ale także stylizacja nie jest jej obca (pianki, lakiery etc.) kończąc na farbach do włosów. Lisap ma również dedykowaną linię dla mężczyzn.

Produkty są profesjonalne i innowacyjne. Myślę, że warto spróbować czegoś nowego. Podjąć wyzwanie testowania. Sama się na to piszę:)

Co przykuło moją uwagę to farby pastelowe, chwilowy zawrót głowy. Fajne rozwiązanie na wakacje. Dodatkowo to co jest aktualnie tak popularne czyli regeneracja włosa, tutaj w wersji Lisaplex. Dla włosów takich jak moje, które ulegają wszelkim zmianom, regeneracja jest ważna:)

Ale do rzeczy:)

Chcemy poznać tą markę lepiej, zatem proponuję Wam rozdanie, krótkie i na temat:) Mało wymagań, dużo przyjemność testowania.

ZASADY ROZDANIA:

1. Czas trwania od 12 do 26 lipca 2017
2. W konkursie może wziąć udział osoba dorosła lub niepełnoletnia, posiadająca zgodę rodziców.
3. Należy polubić fanpage bloga oraz fanpage firmy Lisap Milano Polska, a także pod postem na fanpage bloga napisać, że zadanie zostało zrealizowane.

4. Jedna osoba może wpisać komentarz tylko raz.
5. Do 29 lipca 2017 roku wylosuję 2 osoby, która dostaną paczuszkę z nagrodą.

6. Do wygrania jest jeden z dwóch zestawów: szampon+odżywka lub pianka+lakier do stylizacji.
7. Wyniki pojawią się w opisie w osobnym poście na blogu oraz na moim fanpage’u, a zwycięzca zostanie poproszony o przesłanie w wiadomości prywatnej adres na który wyślę przesyłkę. Po ogłoszeniu wyników, będziecie poproszone o wybranie jednego zestawu, a po kontakcie ze strony firmy określicie swój typ włosów, aby produkt był dla Was dopasowany. Przesyłkę wysyła sponsor rozdania w ciągu 14 dni od ogłoszenia wyników. Z zastrzeżeniem, że produkty są dostępne, jeśli zaś produkt wybrany będzie chwilowo niedostępny, czas ten może ulec wydłużeniu, o czym zostaniecie poinformowane.
8. Na kontakt ze strony zwycięzców czekam tydzień. Jeśli nie otrzymam informacji zwrotnej, nagroda przejdzie do kolejnej osoby.

UWAGA!! Przy małej ilości osób biorących udział w rozdaniu, niestety rozdanie będzie anulowane!

A więc do dzieła nie ma chwili do stracenia:)

A teraz…Keep Calm and Carry On:)

You may also like

3 komentarze

Magg 14 lipca 2017 - 05:10

Kocham marzę pracuje na pełnym etacie a i jestem mama i zoną. Czyli żyje na pełnej adrenalinie. Czerpię z życia pełnymi garściami a moje włosy czasami pozostawiają wiele do życzenia. Dlatego chciałabym przetestować wasza nowość aby w końcu mogłyby mi dorównać kroku.

Odpowiedz
Keep Calm 16 lipca 2017 - 15:48

Całkowicie rozumiem:) Zakładam również, że spełniłaś warunki na FB:)?

Odpowiedz
Angelika Bogusz 19 lipca 2017 - 14:36

Super, nie znam jeszcze tej marki. 🙂
W konkursie udział wzięty. 🙂

Pozdrawiam!
Birginsen

Odpowiedz

Napisz komentarz