Niespodziewajka od DKMS i Coty

przez j
3 komentarze

Wstałam sobie kompletnie niczego nie spodziewająca się, a tu nagle kurier zawitał w moje progi, niosąc całkowicie niespodziewaną przesyłkę:) A w środku w czerwonym papierze ukryte były lakiery od Fundacji DKMS, Coty i wzordonasladowania.pl. 867ad0990679db503d47734d8ddef792,305,0,0,0A dodatkowo był klaps filmowy:D Zgodnie z nowym filmowym wyzwaniem na rzecz idei dotyczącej DKMS i wzoru do naśladowania.

keepcalmcarryon-wzordonasladowania dkms coty (2)

W paczuszcze znalazłam 5 kolorowych lakierów – Sally Hansen, Astor, Rimmel, Miss Sporty, Manhatan- i odżywkę – nowość od Sally Hansen 18k złoto. Kolory są naprawdę ciekawe, co prawda żółty i zielony (Wy na zdjęciu widzicie nie wiem czemu niebieski) nie są w moim stylu, ale mimo wszystko bardzo się cieszę, że będę je mogła przetestować.

keepcalmcarryon-wzordonasladowania dkms coty (4)

Odżywka zawsze się przyda, już wcześniej na nią patrzyłam, ale niepokoiły mnie te drobinki, myślałam, że dziwnym trafem będą jak brokat. A tu miła niespodzianka, można oczywiście zatrzymać efekt złota, jeśli wykorzystamy odżywkę jako lakier nawierzchniowy, ale pod kolorowym lakierem nic nie widać, zatem nie wadzi. Zobaczymy jakie będzie miał właściwości utwardzające i regenerujące.

keepcalmcarryon-wzordonasladowania dkms coty (5)

Sally Hansen Professional i kolor All Fired Up to piękna, klasyczna czerwień i żeby było tego mało świetnie się nakłada, pędzelek jest dość szeroki i  rewelacyjna konsystencja pozwala na jednolite i szybkie nałożenie lakieru. Wiem, bo nie byłabym sobą gdybym od razu nie pomalowała paznokci:)

keepcalmcarryon-wzordonasladowania dkms coty (9) keepcalmcarryon-wzordonasladowania dkms coty (10) keepcalmcarryon-wzordonasladowania dkms coty (13)

Rimmel dla Rita Ora już jest osławiony w internecie więc zobaczymy czy jest się czym zachwycać:D Manhatan i Miss Sporty to firmy z których do tej pory raczej nie korzystałam, a może to się zmieni:)

keepcalmcarryon-wzordonasladowania dkms coty (11)

Astor i seria Quick&Shine to seria, którą już otrzymałąm w pierwszej przesyłce – lakiery są bardzo dobrej jakości, trwałe, napigmentowane i dobrze malujące. Paleta kolorów też całkiem fajna, a teraz mój zestaw powiększył się o ten cudowny kolor Hot Chocolate Season:D Już na moich paznokciach – love it!

Dziękuję bardzo Coty, Fundacji DKMS i wzórdonaśladowania.pl

20150722_200734

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

 

3 komentarze
0

You may also like

3 komentarze

Karina 28 lipca 2015 - 17:57

Ale super niespodzianka! Mam nadzieję, że już zmalowałaś scenariusz & pomagasz? 😉 Fajna ta inicjatywa- można połączyć przyjemne z pożytecznym 😉

Odpowiedz
Malinka 4 sierpnia 2015 - 21:02

Bierzesz udział w konkursie na wzorowy scenariusz?

Odpowiedz
Keep Calm... 10 sierpnia 2015 - 10:34

Popieram całą sobą akcję, natomiast ze względu na wiele czynników w samym konkursie brać udziału nie będę, za to posty związane z DKMS i wzordonasladowania.pl będą się pojawiać:D

Odpowiedz

Napisz komentarz