lakieromania: golden rose cukierkowa posypka nr 59

przez j

W zeszłym roku już o tych lakierach było głośno, zdecydowanie mowa tu o lakierach z tzw. cukrową posypką jako wykończenie firmy Golden Rose. Oczywiście to matowy lakier ze struktura ala papier ścierny. Kilka wersji kolorystycznych prezentowałam Wam na blogu. Dziś przyszła pora na kolejną wersje kolorystyczną,a tym razem to kolor nr 59.

keepcalmcarryon-lakieromania golden rose cukierek 59 (2)keepcalmcarryon-lakieromania golden rose cukierek 59 (3)

Kolor jest czerwony, rudawy z drobinkami złota. Kolor w buteleczce dominuje czerwienią, na paznokciach, w zależności od kąta dominuje złoty blask. Główną zaletą tych lakierów jest trwałość i sposób schodzenia z paznokcia. Ponieważ wykończenie jest matowe i piaskowe w grę nie wchodzi top coat. Zatem lakier utrzymuje się cały tydzień, a schodzi w sposób wycierający się na krańcach paznokci.

Na paznokcie nałożyłam odżywkę Alle Paznokcie z jedwabiem. Następnie dwie warstwy lakieru, chociaż sam lakier jest bardzo dobrze napigmentowany, zatem jedna warstwa wystarczy.

keepcalmcarryon-lakieromania golden rose cukierek 59 (1)keepcalmcarryon-lakieromania golden rose cukierek 59 (4)Golden Rose i wersja piaskowych lakierów ma szeroką gamę kolorystyczną. Zarówno z drobinkami, brokatem jak i czystych jednolitych kolorów. Standardowo zmywanie odbywa się dość opornie, im więcej drobinek tym trudniej. Mimo wszystko podoba mi się efekt i struktura, nie mówiąc już o trwałości.

keepcalmcarryon-lakieromania golden rose cukierek 59 (5)A Wam jak się podoba?

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

You may also like

Napisz komentarz