lakieromania: essie watermelon

przez j

Dzisiaj pora na post, którego dawno już nie było na blogu. Mianowicie lakieromania, dzisiaj w roli głównej essie watermelon. Lakiery essie są bardzo dobrym produktem, trwały, duża gama kolorystyczna, dość mocno napigmentowane.

keepcalmcarryon-watermelonPierwszy element to przygotowanie paznokci, odżywka przeze mnie teraz użyta to eveline diamentowa. Bardzo lubię odżywki z tej firmy, świetnie chronią płytkę paznokcia, utwardza i odżywia. Jak już kilkakrotnie wspominałam, nie dla każdego te odżywki będą działać, zdecydowanie mnie odpowiadają.

keepcalmcarryon-watermelon5Ostatnio mocno uderzyłam paznokciem i to spowodowało niestety nienaturalne pęknięcie, co za tym idzie, musiałam skrócić swoje długie paznokcie. Zatem stąd chwilowo znowu mam dość krótkie paznokcie.

Następnie na paznokcie z bazą – odżywka – nałożyłam pierwszą warstwę lakieru essie w kolorze watermelon (arbuz). Lakier ma dość szeroki pędzel, dobrze się nakłada, wystarczy pociągnąć kilka razy pędzlem po paznokci, żeby pokryć go lakierem w całości.

keepcalmcarryon-watermelon7essie słynie z naprawdę dobrej jakości. Ceny essie są dość wysokie (ok. 32 zł) aczkolwiek na długo wystarczające, długo utrzymują dobrą konsystencję i zdecydowanie wybijają się na rynku lakierów. Lakiery essie polecam kupować na promocjach (aktualnie w superpharm).

keepcalmcarryon-watermelon10Po 5 minutach, po wyschnięciu lakieru nałożyłam drugą warstwę lakieru, aby kolor był intensywniejszy, kolor watermelon to kolor ciemnego, żywego różu, przełamanego maliną. Naprawdę ciekawy kolor, nie jest perłą zatem nie świeci się.

keepcalmcarryon-watermelon14Końcowa warstwa to top coat od Sache Vite o którym już pisałąm tu. I nadal z nieukrywaną radością go polecam. Ten top coat jest niezastąpiony. Świetnie przyśpiesza wysychanie lakieru, tworzy super powłokę, przez co długo się utrzymuje na paznokciach, ścierają się tylko końcówki, nie odpryskuje i nadaje niepowtarzalny blask i efekt żelowych paznokci.

keepcalmcarryon-watermelon15Jak Wam się podoba kolor?? Ja jestem zachwycona:)

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

You may also like

Napisz komentarz