Recenzja: Batiste dry shampoo hit czy kit

przez j
0 komentarzy

keepcalmcarryon- batiste (2)cBatiste Dry Shampoo to suchy szampon, który według swojej idei ma posłużyć nam w sytuacji, kiedy nie mamy czasu na umycie włosów albo, aby przetrzymać z ładną fryzurą dzień pomiędzy jednym myciem, a drugim. Ale również ma pomóc przy niesfornych lokach i kiedy potrzebujemy zwiększenia objętości naszych przypłaszczonych włosów.

Batiste są dostępne w wielu wersjach zapachowych oraz w wersjach dla ciemnych i jasnych włosów. Pojemność batiste to 200 ml lub 50 ml – wersja podróżna. Ceny tych szamponów są różne, w zależności od tego gdzie nabędziemy ten produkt, wahają się od 25 zł (200 ml) do 7 zł (50 ml). Jest to na pewno produkt wydajny. Zakupić można w sklepach internetowych i drogeriach Hebe. Batiste ma naprawdę ogromną ilość zapachów. Miałam przyjemność kilka sprawdzić. Ale dziś skupię się nad wersją tropical.

keepcalmcarryon- batiste (3)cSkład:

butane, isobutane, propane, oryza sativa (rice) starch, alcohol denat., perfum, coumarin, distearyldimonium chloride, cetrimonium chloride.

Stosowanie:

należy pryskać szampon na włosy, a dokładnie na nasadę włosów z odległości ok. 30 cm, zbyt bliska aplikacja może pozostawiać białe ślady coś na zasadzie proszku zwłaszcza jeśli chodzi o ciemne włosy, zawartość pojemniczka neutralizuje sebum, matowi przetłuszczony włos, zapach iście tropikalny – owoce tropikalne i kokos, lekko, bardzo lekko unosi włos do góry

Moja opinia:

Batiste jest świetny w momentach kiedy nie ma czasu, spóźnienie, zaspanie i rewelacyjnie sprawdza się dla włosów po myciu następnego dnia, kiedy po nocy włosy opadają i stają się oporne na układanie. Nie poleciłabym tego produktu dla włosów, które mają naprawdę ogromny poziom przetłuszczenie, bo efekt nie będzie ładny. Batiste pozwala ułożyć lekko włosy i nie widać, że włosy są tzw. wczorajsze. Zdecydowanie dobrze by się sprawdził, kiedy czeka nas długa podróż i brakuje nam czasu na odświeżenie.

Ocena:4/5. Dlaczego? Zdecydowanie dlatego, że nic chyba nie zastąpi tradycyjnego mycia! Aczkolwiek przydatny produkt, uważam, że jeśli chcemy nie tyle na „sucho” umyć głowę, a jedynie poprawić wygląd włosa do ułożenia to świetnie się nadaję i dlatego z czystym sumieniem POLECAM szampon suchy firmy Batiste.

batiste-Tropical tropicalA teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz