filmowe inspiracje: Poradnik Pozytywnego Myślenia

przez j
0 komentarzy

7516848.3Film produkcji USA w reżyserii Davida O. Russella, który wszedł na ekrany światowych kin w 2012 roku. W role głównych bohaterów wcielili się Bradley Cooper i Jennifer Lawrence. Gra aktorska – nic dodać nic ująć!! Oskar, który otrzymała Lawrence jak najbardziej zasłużony.

poradnik-pozytywnego-myslenia-recenzja

Inni aktorzy, których możemy podziwiać na ekranie – i uważam, że słowo podziwiać, wogóle nie jest w tym przypadku przesadzone – to Robert DeNiro, Jackie Weaver i wielu, wielu innych.

O czym jest film? O życiu, problemach, psychice ludzkiej i o zdeterminowaniu. Pat Solatano, nauczyciel, który został sądownie skierowany na teriapię, po 8 miesiącach wraca do domu, zdeterminowany tym, aby odzyskać żonę, walczy z sobą, światem i o normalne życie. Poznaje ekstrawertyczkę taką jak on sam, Tiffany. Zaczynają od wspólnej niechęci, ale zaczyna łączyć ich więź. Możemy również zobaczyć inne dolegliwości ludzkiej psychiki, można by powiedzieć jest to przekrój przez dolegliwości psychiczne.

Co spotka walczących ze światem? Jakto jest kiedy wszyscy patrzą na Ciebie jak na kogoś trędowatego? Co się dzieje z ludzką psychiką?

Moim zdaniem – film zdecydowanie wart obejrzenia!!

A teraz…Keep Calm and Caryy On:)

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz