***

przez j

Nie wiem jaki tytuł nadać temu artykułowi, szczerze mówiąc większość pomysłów jakie mi przychodzą albo są niedyplomatyczne albo zbyt wulgarne. Nie mniej, nawet nie posiadając tytułu, lub posiadając go w formie *** (każdy niech sobie podstawi co chce) muszę się wypowiedzieć na temat aktualnych sytuacji, muszę, bo się UDUSZĘ!

„Wczoraj” poszli po prawo kobiet, „dzisiaj” idą po wolne media, „jutro” mogą iść po CIEBIE!

Jak wiecie ostatnio oglądałam serial kostiumowy mający miejsce w 1813 roku (tutaj) i szczerze zaczynam się martwić, że sytuacja prawna kobiet zmierza, a właściwie cofa się do owej sytuacji z 1813 roku. Kiedy to kobieta postrzegana była jako towar gorszej jakości, mający za zadanie nie myśleć, nie czuć, być dla mężczyzn, oddać siebie w 100% znaczeniu, ciało, dusza, umysł, o umyśle nie wspomnę tutaj w pozytywach, umysł najlepiej mieć głupi, niemyślący i nierozumiejący. Rodziłaś się po to, żeby rodzić. Nic więcej. Nikt nie myślał o kobiecie jako o człowieku, tylko jak o zwierzątku, które ładnie wygląda obok, a właściwie najlepiej za mężczyzną.

Dzisiaj władza zamachnęła się na WOLNE media, podkreślam wolne, bo jak na ten moment tylko to ma dzisiaj wartość, jeszcze.  Jeśli nam, obywatelom, zabierają wolne media, zabiorą nam jednocześnie dostęp do rzetelnej informacji. Bo ustalmy manipulacja, której dopuszcza się inne źródło informacyjne, niestety jest to poziom taki wysoki, że możemy nie wiedzieć nic, a co więcej, możemy tracić wszystko na czym nam dziś zależy z dnia na dzień.

Jak to możliwe, że kładziesz się w WOLNEJ Polsce, a budzisz się w kraju, który masz poczucie, przestaje być Twoim krajem, Twoim wyborem, o oddaniu już nie będę mówić. Ludzie ginęli na polach walki za wolność, demokrację. Aktualnie zabiera się im to w białych rękawiczkach.

Jakim prawem Rząd wybrany (legalnie) poprzez demokratyczne wybory, nie respektuje zdania swoich obywateli. Jakim prawem szasta NASZYMI (bo z naszych podatków) pieniędzmi, rozdając wszystkim tym, którzy tylko wg rządu są tego godni. Jakim cudem Rząd nie respektuje prawa, którego powinien stać na straży. Czemu neguje Unię Europejską, która o tą praworządność zabiega??

Każdego dnia zadziwia mnie zakłamanie, brak rzetelności i brak konsekwencji działania właśnie owego Rządu, żeby była jasność, nie neguję wyborów innych ludzi, chcieli zagłosować to mają. Bo ja nie głosowałam na taki Rząd, mimo anonimowości wyborów nie boję się powiedzieć, NIE TAKI RZĄD WYBIERAŁAM I NIE TAKĄ POLSKĘ CHCĘ DLA SIEBIE I SWOICH BLISKICH.

„Dzisiaj” pokusili się o pieniądze prywatnych mediów, jutro przyjdą do Nasz, blogerów, youtuberów, innych twórców, którzy mają jeszcze dzisiaj prawo do wyrażania swoich opinii. Czy tego chcemy? Czy chcemy, żeby zamknęli nam usta? Czy chcemy się bać i czy chcemy być zmanipulowani?

Mogą też przyjść po każdego z nas, czy nie tak się właśnie dzieje? Podatek od oddychania niech jeszcze nałożą, bo go chyba brakuje….

Ja nie chcę, sprzeciwiam się jakimkolwiek próbą zabrania mi moich praw, praw człowieka. Żyjemy w 2021 roku i chcę, aby wybór był po mojej stronie.

Keep…. (dzisiaj Calm nie jest adekwatnym słowem) and Carry On

You may also like

Napisz komentarz