Sylwestrowe rozdanie z marką Decoderm

Żeby umilić Wam czas oczekiwania na Sylwestra i ten Nowy Nadchodzący Rok, przychodzę do Was wraz z marką Decoderm, którą już mogłyście oczywiście poznać na łamach mojej skromnej strony, zatem przychodzimy do Was z Sylwestrowym Rozdaniem:D

Marki przedstawiać Wam nie muszę, już od pewnego czasu gości na blogu. Jeśli jednak ktoś trafił tu dopiero teraz to zapraszam do przejrzenia wpisów wcześniejszych..

keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (35) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (39) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (14)

Zdecydowanie kosmetyki warte polecenia. Ale nie o recenzjach dziś mowa, a o rozdaniu.

Sylwestrowe rozdanie z wynikami w Nowy Rok:)

W rozdaniu możecie dostać dwa produkty z najistotniejszych kończących makijaż czyli pomadki Rosetto Hydra Volume o cudownych barwach ( nr 03 i 11).

POMADKI1

Pomadka o kremowej konsystencji, ma rozjaśniać, nawilżać. Bardzo bogata formuła ma upiększyć nasze cudowne usta.

SZASZŁYK12mnb

Zasady rozdania:

1. Czas trwania od 29 do 31 grudnia 2015
2. W konkursie może wziąć udział osoba dorosła lub niepełnoletnia, posiadająca zgodę rodziców.
3. Należy polubić fanpage bloga, fanpage firmy DECODERM oraz udostępnić post na facebooku, ale jednocześnie pod postem należy umieścić komentarz z rozwinięciem zdania: Pomadka dla mnie……

4. Jedna osoba może udostępnić post jeden raz.
5. 01 stycznia 2016 roku wylosuję 1 osobę, która dostanie paczuszkę z nagrodą.
6. Wyniki pojawią się w opisie w osobnym poście na blogu oraz na moim fanpage’u, a zwycięzca zostanie poproszony o przesłanie w wiadomości prywatnej adres na który wyślę przesyłkę. Przesyłkę wysyła sponsor rozdania.
7. Na kontakt ze strony zwycięzcy czekam tydzień. Jeśli nie otrzymam informacji zwrotnej, nagroda przejdzie do kolejnej osoby.

UWAGA!! Przy małej ilości osób biorących udział w rozdaniu, niestety rozdanie będzie anulowane!

Good Luck!!!

keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (6) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (8)

A jak już zrobicie wszystko co trzeba to… Keep Calm and Carry On 🙂 i czekajcie na wyniki!!!

bc63c0adc803ca689b7b93f20ecc041e

5 comments on Sylwestrowe rozdanie z marką Decoderm

  • Justyna Rymarz

    Pomadka dla mnie.. jest nieodłącznym elementem makijażu – jego idealnym zwieńczeniem. Żaden z kosmetyków, których używam nie podlega takiej selekcji, jak właśnie pomadka. Borykam się z problemem suchych i spierzchniętych ust dlatego moja pomadka oprócz cudownego koloru musi być też nawilżająca 🙂 Pozdrawiam!

  • kinga

    Polubione, udostępnione 🙂

    Pomadka dla mnie jest wyjątkowym kosmetykiem, który wykończy mój okazjonalny makijaż. Kolor musi być delikatny, ale bardzo wyrazisty. Makijaż bez pomadki jest pozbawiony szczypty zmysłowości. To pomadka nadaje nam charakteru. Dzięki niej możemy poczuć się wyjątkowo, pewnie, seksownie. Odpowiednio dobrana pomadka powali na kolana każdego mężczyznę, a nasz uśmiech nabiera wyrazistości. Dlatego uwielbiam pomadki. To one sprawiają, że czuję się pewna siebie oraz zdecydowanym krokiem pokonam każdą przeciwność losu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *