Spotkanie Łódzkich Blogerek vol.2

przez j
3 komentarze

#LDZbloguje czyli kolejna odsłona spotkań łódzkiej blogosfery. Łódź jak wiemy nie jest rozchwytywana przez marketingowców różnych firm, zapomniana przez śmietankę PR, a ma potencjał. To drugie spotkanie właśnie miało za zadanie pokazanie, że Łódź bloguje i jak głosi hasło Łodzi, zdecydowanie jest kreatywna.

tagNa początek trochę historii…Zatem latem jedna z blogerek zaproponowała spotkanie warsztatowe, warsztat makijażowy. Wtedy miałam chwilę czasu – wiadomo wakacje – i zadeklarowałam nieznaczną pomoc. Jaki był tego efekt? Mianowicie, zostałam bez pytania postawiona przed faktem dokonanym, ponieważ ówczesna organizatorka zrezygnowała i bez mojej wiedzy oświeciła wszystkich, że to ja będę kontynuować to przedsięwzięcie. Po opadnięciu emocji i  stwierdzeniu, że szkoda rezygnować, podjęłam wyzwanie…I oto wydarzenie miało miejsca 11 października.

keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (1) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (2) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (3)(wszystko gotowe – transport i czas zacząć spotkanie)

O kulisach organizacji takiego wydarzenia, może przy okazji większej weny, napiszę oddzielny post. Skupmy się na samym spotkaniu. Odbyło się w Niebostanie, urokliwym i oryginalnym miejscu. I chociaż mieliśmy dość sporą dawkę przygód udało się doprowadzić z sukcesem warsztaty do końca. Kilka słów o lokalu.. Oryginalne wnętrza, duża przestrzeń, szalenie sympatyczni właściciele i obsługa. Pyszna kawa i koktajle, a przede wszystkim pyszne jedzenie…Sałatki, ciabatty, bułki, szpinak czy tofu zamawiane były i pałaszowane z wielką radością i w wielkiej ciszy.

keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (32) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (31)keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (9)Kawa to podstawa:)

keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (4) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (5) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (10) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (23) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (25) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (27)Same warsztaty prowadziła Agata Szpakowska, cudowna i żywiołowa kobieta z krwi i kości, towarzyska i konkretna. Do tego zachwycająca wiedza i talent makijażowy. I nie słodzę tu! Taka prawda, myślę, że każda blogerka, która była potwierdzi to w całej rozciągłości. Warsztaty miały na celu zapoznanie nas z marką Decoderm i makijażami czterema: francuskim, no make up, glam rock i ślubny. Do kwestii wizualnej, merytoryczne informacje, tricki makijażysty i zdecydowanie duża dawka śmiechu.

keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (17) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (18)

images

keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (13)Podczas spotkania, uczestniczki gadały, testowały, malowały, ciapkały i inne takie. Po to właśnie takie spotkanie.

keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (24) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (30) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (38) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (40)(a do tego oczywiście były modelkami:))

Do tego dzięki uprzejmości różnych firm, uczestniczki mogły po warsztatach rozkoszować się również prezentami. Oczywiście, Decoderm umożliwił nam wypróbowanie na dłuższą metę niektórych produktów. Do tego firma AA umożliwiła nam przetestowanie produktów nawilżających do twarzy. Dzięki konkretnej rozmowie z Panią Różą możemy przetestować produkty Gehwol dostępne w aptekach dla zdrowia nóg. Miło nam było podjąć współpracę z portalem lowcytrendow.pl, którzy zaproponowali nie tylko współpracę z blogerkami na płaszczyźnie nowego projektu coachingowego, ale również obdarowali nas magicznymi kubkami. Do tego rozlosowane zostały zaproszenia na manicure do kolejnego naszego sponsora czyli Celebrities Nails Bar. A część zgłoszonych i wyselekcjonowanych blogerek podjęło testy z firmą Noble Medica dotyczące kolagenu tak niezbędnego w naszym ciele.

1526948_481675568620219_631084654_nkeepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (16)keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (47) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (48)Losowanie zaproszeń do Celebrities Nail Bar i odbiór przez jedną z Nas:)

AA-logotyp

keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (45) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (46) Cóż to za cudo?? Aaaa to przecież AA🙂

indeks

logo lowycytrendow_czystekeepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (44)Przekaz z ręki do ręki, byle nie upuścić:)

keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (43) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (7)Zatem, możecie oczekiwać rzetelnych recenzji:)

keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (11)

A tu kilka zdjęć z #darylosu…

keepcalmcarryon-3ldzbloguje dary losu (5) keepcalmcarryon-3ldzbloguje dary losu (6) keepcalmcarryon-3ldzbloguje dary losu (10) keepcalmcarryon-3ldzbloguje dary losu (12) keepcalmcarryon-3ldzbloguje dary losu (13) keepcalmcarryon-3ldzbloguje dary losu (14)

(nieskromnie powiem, że to mojej produkcji peelingi do ust – waniliowo-cynamonowy i migdałowo-kokosowy czyli home-made by KeepCalmCarryOn)

keepcalmcarryon-3ldzbloguje dary losu (16) keepcalmcarryon-3ldzbloguje dary losu (25) keepcalmcarryon-3ldzbloguje dary losu (26) keepcalmcarryon-3ldzbloguje dary losu (19) keepcalmcarryon-3ldzbloguje dary losu (21) keepcalmcarryon-3ldzbloguje dary losu (24) keepcalmcarryon-3ldzbloguje dary losu (34) keepcalmcarryon-3ldzbloguje dary losu (38)A poza tym jeszcze dawka innych zdjęć:)

keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (6) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (8) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (14) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (19) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (20) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (21) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (33) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (34) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (35) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (37) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (39) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (41) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (42) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (44) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (45) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (46) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (48) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (49) keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (50)A kto brał udział??? Sama śmietanka 🙂

Marta http://maratovelove.blogspot.com/

Kasia http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Magda http://llayla1988.blogspot.com

Ewelina http://mrsvain.blogspot.com/   https://www.youtube.com/user/mrsvainblog

Beata http://gasky.pl

Kamila http://swiat-lyll.blogspot.com

Paulina http://www.malapuderniczka.pl/

Ewelina www.ewelinamrowinska.pl.

Asia  http://joanna-interestingdetails.blogspot.com/

Marta http://secondhanddesigner.blogspot.com

Ewa    http://www.bezowijaniawbawelne.pl/

Kasia http://kruszynkakasiaopinie.blogspot.com/

Wiola http://madame-violet.blogspot.com/

Ewelina i Justyna https://keepcalmcarryon.pl/

Weronika http://desire25.blogspot.com/

Zatem do następnego dziewczyny!!

A teraz….Keep Calm and Carry On 🙂

3 komentarze
0

You may also like

3 komentarze

Wiola 13 października 2014 - 18:58

wielkie dzięki za zorganizowanie!
było świetnie, oby więcej takich spotkań 😀

Odpowiedz
kruszynkakasia 13 października 2014 - 19:50

spotkanie było cudowne, dziękujemy

Odpowiedz
asia10933 15 października 2014 - 22:53

zaczynam żałować że odstąpiłam komuś moje miejsce, ale cóż, może ktoś więcej z tego wyniósł 😀

http://jzabawa11.blogspot.com/

Odpowiedz

Napisz komentarz