Serialowy kącik: One Tree Hill

przez j
0 komentarzy

Pewnie większość z Was nie zna, nie pamięta lub stwierdza, że serial ten nie zagości na dłużej z Wami. Dla mnie ten serial przypomina czas kiedy pierwszy raz się z nim zetknęłam, a było to jakieś 11 lat temu. One Tree Hill czyli według tłumacza tytułów Pogoda na miłość to serial na bank młodzieżowy, obyczajowy. W Polsce gościł na antenie TVN 7 tylko dwa sezony (pierwszy i drugi) reszta najwidoczniej nie była warta puszczenia w polskiej telewizji. Mnie osobiście się podoba, przez prostotę i uniwersalność. Do tego ze względu na jednego, oczytanego bohatera jest pełen „złotych myśli”.

keepcalmcarryon-one tree hill keepcalmcarryon-one tree hill2W 2003 roku pierwszy odcinek ujrzały miliony osób, oczywiście serial amerykański, kręcony w Północnej Karolinie w miejscowości Wilmington – serialowe One Tree Hill. To historia nastolatków, dorastających w liceum, ich przygoda sfilmowana jest do czasu ślubów, dzieci, pracy i wszystkiego z czym łączy się młoda dorosłość. Historia Lukasa, Nathana, Haley, Payton i Brook – bo to są główni bohaterowie, dodatkowo możemy zobaczyć jak przeszłość wpływa na teraźniejszość, jak wybory rodziców rzutują na dzieci. Decyzje, trudne chwile, szczęście młodych ludzi, tragedie rodzinne i co to znaczy przyjaźń. To wszystko i wiele więcej przeplata się w serialu Marka Schwahna, który stworzył ten serial.

keepcalmcarryon-one tree hill3keepcalmcarryon-one tree hill4W serialu możemy zobaczyć: Chad Micheal Murray (Lucas Scott), James Lafferty (Nathan Scott), Hilarie Burton (Payton Sawyer), Bethany Joy Lenz (Haley James Scott) i Sophie Bush (Brook Davis) i wielu innych aktorów. Wyemitowano 9 sezonów. I zyskali miliony fanów na całym świecie.

Soundtrack z piosenki przewodniej:

Mnie osobiście ten serial odpręża. I powracam do niego co jakiś czas. Moja ocena: 5/5.

A teraz…Oglądam, a Wy…Keep Calm and Carry On 🙂

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz