Recenzja: Original Source

przez j
0 komentarzy

Pierwsze opakowanie żelu pod prysznic Original Source w wersji złoty ananas dostałam w pudełku marcowym Shinybox. Drugą wersję sezonowej edycji carambola otrzymałam z portalu prekursorki.pl, z którymi nawiązałam współpracę.I tak jak Wam już wcześniej mówiłam, zakochałam się w tym żelu zarówno w zapachu jak i konsystencji, oczywiście kąpiel zdecydowanie była dużą dawką przyjemności dzięki zapachowi. I ponieważ kończy się kwiecień mogę Wam powiedzieć już trochę o tych żelach pod prysznic.

keepcalmcarryon-original source7Czym się charakteryzuje ten żel? Well, w składzie mamy wiele ekstraktów naturalnych, nie ma substancji zawartych które powodują jakieś chemiczne podejrzenia. Butelki są ekologiczne, przyjazne środowisku.  Firma, która produkuje te żele to PZ Cussons w Wlk. Brytanii. Znana kosmetyczna firma. Nalepki na opakowaniu również przykuwają uwagę, jak rzecze nalepka: Nie zawiera rutyny.

keepcalmcarryon-original sourceMoje obserwacje: cukierkowy, słodki, owocowy zapach, intensywniejszy zapach w wersji sezonowej ananasowej niż w przypadku caramboli; konsystencja żelowo-galaretkowa, aby piana była duża potrzebna jest większa ilość żelu i wody, mnie osobiście nie przeszkadza mała piana; za to dzięki swoim składnikom żel jest delikatny, nie wysusza skóry i nie ingeruje w barierę ochronną skóry. Jeśli chodzi o zapach, intensywny jest w czasie kąpieli, utrzymywanie się na ciele jest krótkotrwałe. Samo mycie jest przyjemnością, butelka dzięki swojemu kształtowi i chropowatej powierzchni jest wygodna w trzymaniu mokrą ręką. keepcalmcarryon-original source4250 ml żelu mieści butelka, koszt to ok. 9 zł, przy czym często pojawiają się promocje, warte grzechu. Żele te mają wiele wersji zapachowych i serie edycji specjalnych, pozwoliłam sobie obwąchać żele w drogerii i jednogłośnie mogę powiedzieć, że wszystkie pachną obłędnie!!

Jeśli lubicie intensywne zapachy w kąpieli, iście aromaterapeutyczne to serdecznie Wam polecam wypróbować żele Original Source.

keepcalmcarryon-original source6Jeśli zależy Wam na kosmetykach szanujących zieleń? Też polecam Original Source. Stąd logo vegan. Firma jest rozpowszechniona na łamach czasopism, obecna byłą również w marketach sieci Biedronka.

keepcalmcarryon-original source5Korzystając z darów natury wykorzystanych w żelu, bratek wiosenny na poprawę humoru!!

Ocena żelu: 4/5, mała piana jest jedynym mankamentem, reszta jest całkowitym hitem!

A teraz…Keep Calm and Carry On:)

Post napisany przy współpracy z prekursorki.pl

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz