Recenzja: Gen Factor nr 4 i 5

przez j
0 komentarzy

SONY DSCDzisiaj pora na ostatnie rodzaje kremów Gold Water Blue, mowa tu o Gen Factor nr 4 i 5.

GEN FACTOR NR 4

Zawiera w sobie olej migdałowy, maso shea, sok z liści Aloesu oraz wosk pszczali, witamina E, nano-serum Collorstrum. Składniki te przywracają rozchwianą równowagę mechanizmów skóry, nawilża, koi. Konsystencja jest dość gęsta, wchłanianie następuje po chwili. Jest to krem dość tłusty, przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji bez względu na wiek. Jest również świetny do punktowego stosowania. Wskazania to skóra atopowa, łuszczycowa, bielacza oraz następnie przy oparzeniach słonecznych.

Dla mnie krem jest świetny w momencie, gdy mam wysuszoną skórę np. przy katarze wysuszone płatki nosa, wysuszenie przez niewłaściwe kosmetyki i inne tym podobne problemy z suchą skóra. Cena 170 zł / 40 ml. Ocena 4/5 ale tylko ze względu na bardzo gęstą konsystencję. Sam krem naprawdę jest dobrym bioaktywnym kosmetykiem.

keepcalmcarryon-gen factor

GEN FACTOR NR 5

Jest to zmodyfikowana wersja nr 4, jest to krem o zdecydowanie lżejszej konsystencji. Jednocześnie jest dość tłusty. Przeznaczony do skóry łuszczycowej, atopowej, bielaczej, z oparzeniami słoneczny jak również po chemio i radioterapii. W skład tego kremu wchodzą Olej Jojoba, Masło Shea, Olej Migdałowy, Olej z Orzechów Arachidowych, Witamina A i E oraz nano-serum Collostrum. Jest przeznaczony do smarowania większych powierzchni skóry i wszędzie gdzie jest to potrzebne. Jest to tak samo aktywny kosmetyk jak pozostałe rodzaje. Cena 155 zł/40 ml. Ocena 5/5. Świetny krem z super składem.

keepcalmcarryon-gen factor2Ocena moja zarówno co do firmy jak i kremów jest naprawdę pozytywna, bardzo dobre kosmetyki, wydajne i przynoszące oczekiwane rezultaty. Serdecznie polecam!!

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz