Ostatnio pokochałam serial amerykański (od 2010 roku na ekranach amerykańskich telewizorów) i mimo, że na antenie telewizyjnej w Polsce już emitowany był rok może dwa lata temu, oczywiście tylko początkowe sezony, to aktualnie w Stanach Zjednoczonych emitowany jest 4 sezon PLL ( Słodkie Kłamstewka).

Oto główne bohaterki, cztery młode dziewczyny, oczywiście lat naście  w serialu. Przedostatnia klasa liceum. Od lewej: Hanna Marin (Ashley Benson), Emma Fields (Shay Mitchell), Spencer Hastings (Troian Bellisario) i Aria Montgomery (Lucy Hale) oto cztery cudowne dziewczyny, mające jednak pewną niechlubną tajemnicę i  od tego się wszystko zaczyna. Historia czterech szkolnych przyjaciółek z miasteczka Rosewood (Pennsylwania) rozpoczyna się od zniknięcia piątej przyjaciółki Alison DiLaurentis, w szkole postrzeganą za nieprzyjazną, królową szkoły, która dla osiągnięcia własnych celów zdolna jest do wszystkiego.

Wszystko wydaje się jasne, młoda dziewczyna, zaginiona, znaleziona po roku zamordowana, śledzctwo.. A tu jednak nic nie jest takie jakie mogłoby się wydawać, wszystkie pozostałe dziewczyny zaczynają dostawać anonimowe smsy, podpisane A, które zawierają informacje tylko wyjawione Alison i zmuszają je do robienia różnych rzeczy, nie zawsze słusznych i dobrych. Dziewczyny muszą się dopasować i poddać woli nadawcy smsów – od tego zależy ich dalsze życie….

Zastraszone, niekiedy przerażone wykonują przeróżne zadania, aby odkryć prawdę o zniknięciu Alison, poszerzając liczbę tajemnic jakie ukrywają przed wszystkimi, czasem nawet przed resztą dziewczyn z tej paczki. W ich potajemne rozgrywki zamieszani są ich bliscy, któych starają się za wszelką cenę chronić, skutek tego jest ciekawy. Wszyscy mogą być wrogami albo przyjaciółmi. Nikt już nie wie kto jest kim. Strach się bać.

Co wtorek o godz. 19/20:00 (8 pm czasu wschodniego Eastern zone USA/7 pm czasu USA Central zone) pojawia się nowy odcinek PLL w telewizji ABC Family. W Polsce mogę go obejrzeć już w środę rano:) Każdy wtorek to w Stanach dla fanów serialu „Dzien Czerwonego Płaszcza” dlaczego? A tego to już nie zdradzam:)

„Got a secret
Can you keep it?
Swear this one you’ll save
Better lock it, in your pocket
Taking this one to the grave
If I show you then I know you
Won’t tell what I said
Cause two can keep a secret
If one of them is dead…”

The Pierce < The Secret> Soundtrack PLL

 

A teraz….Keep Calm and Carry on…

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz