Filmy na które czekam

przez j

Na świecie codziennie wychodzi spora ilość filmów, nie wszystkie są promowane i o nich słyszymy. Ale to nie jest istotne. Chciałam z Wami się podzielić na jakie filmy czekam w najbliższym czasie, aby je zobaczyć – co prawda część tych, o których tu przeczytacie już będą w kinach. Skupiam się tu jednak na filmach, które coś wrzuciły w sferę reklamy. Bo szczerze powiedziawszy nie mam czasu na wyszukiwanie niszowych filmów, o których nikt nie mówi.

12źróło: www.littlecloudydreams.wordpress.com

Na pierwszy ogień leci…. Co ty wiesz o swoim dziadku? ( Dirty Grandpa) komedia amerykańskiej produkcji – premiera 22.01.2016 – reżyserii Dana Mazera.

7718951.3źródło: www.filmweb.pl

O czym to? A więc…Historia zaczyna się od pogrzebu babci, planów ślubnych wnuczka i dziadka, który wraz z wnuczkiem wybiera się spontanicznie na wyprawę ich życia – gdzie stają sie „dirty” czyli prosto mówiąc szaleją do upadłego.. Dziadek to słowo każdemu się na swój sposób kojarzy, zazwyczaj „(…) Większość dziadków wybiera …toffie albo skarpety(…)” i to na bank nie będzie ten bohater filmu:D

Obsada: Zac Efron i Robert De Niro – i to jest najlepsza rekomendacja. Mam nadzieję, że się nie zawiodę:D

Kolejny film to  Planeta Singli nasza polska komedia romantyczna z premierą 5.02.2016. Z niecierpliwością czekam na ten film, gdyż główną rolę gra tam nikt inny jak Agnieszka Więdłocha – kto wie to wie czemu się niecierpliwię 😉

7718318.5źródło: www.filmweb.pl

Zapowiadający się świetnie ze względu na obsadę film: Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz, Danuta Stenka,  Tomasz Karolak i wielu innych. A o czym film jest? O aplikacji internetowej do randkowania, relacjach damsko-męskich, o znajdowaniu miłości w internecie, no i to co najważniejsze o niepoprawnej romantyczce (A. Więdłocha) i dziennikarzu (M.Stuhr), którzy zaczynają kręcić szoł – pokazując prawdziwe oblicze facetów flirtujących w necie i prześmiewczy dla wizerunku naiwnych kobiet:D

 

Trzeci na mojej liście jest Joy czyli amerykański film twórcy Poradnika Pozytywnego Myślenia. Więc jeśli tamten film Wam się podobał (mnie tak) to chyba wypada ten obejrzeć. To kolejne odzwierciedlenie jakiejś dysfunkcyjnej rodziny, tak zakręcona fabuła i gwiazdorska obsada (Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Bradley Cooper).

7701114.3źródło: www.filmweb.pl

Połączenie serialu z filmem, ciężkie życie rodziny, łapanie wiatru w przysłowiowe żagle, wynalezienie mopa i miliony kasy. Nagły zwrot akcji. To tak po krótce:D Trudno opisać o co będzie chodzić w filmie, nie oglądając go, szczególnie, że zwiastun jest ogromnie chaotyczny zwiastun:)

I ostatni na ten moment jest Dziewczyna z portretu (The Danish girl) czyli film produkcji Niemiec, USA i Wielkiej Brytanii. Będzie to film, który niewątpliwie zajmie istotne miejsce w historii kina, ze względu na tematykę – osoba transseksualna.

7716977.3źródło: www.filmweb.pl

Historia z 1926 roku, dzieje się w Kopenhadze, małżeństwo artystów poddane próbie zmiany płci męża. Historia odczuć, zmian, przepełniona różnymi emocjami od pozytywnych po negatywne. W reżyserii Toma Hoopera, aktorzy: Eddie Redmayne, Alicia Vikander i wielu innych. Jak świat zmienia się pod wpływem „gry”, całe życie wywraca się do góry nogami. Film biograficzny, a zarazem dramat. Premiera 22.01.2016.

Jakie są Wasze typy? Może na jakąś premierę czekacie?

cinema-2

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

You may also like

Napisz komentarz