Polecenia: Pani Swojego Czasu

przez j

Tak, wiem, znowu mnie nie ma, serio, staram się wygospodarować trochę czasu, ale niestety doba nie chce się wydłużyć, a spać trzeba, zatem sami rozumiecie, że ostatnio priorytety się zmieniły, dlatego wybieram to co niezbędne….Ale…Ale….

Właśnie z poleceniem tej cudnej osoby ma związek dalszy ciąg mojego monologu:D

Mianowicie, założyłam sobie teraz cel, dwa dni w tygodniu, przeznaczam na bloga, postaram się tworzyć wpisy, ale musicie być cierpliwi, niestety nie będzie to tak jak przed rokiem szkolnym, nie mam tyle siły, wena też mnie gdzieś ucieka między palcami. Ale jak to Ola Budzyńska napisała w swojej książce, Hemingway pisał nie tylko wtedy kiedy miał wenę, ale wtedy kiedy to zaplanował:)

I dziś właśnie o Oli:D

Pani Swojego Czasu 

Źródło: https://www.sklep.paniswojegoczasu.pl

Niesamowita osoba, niesamowita energia, szalona i racjonalna zarazem. Szczerze nie wiem jak mam Olę opisać, ją trzeba poznać. Zdecydowanie zna się na swojej „robocie”, zarządzaniu czasem, doradzaniu.. I właściwie to jej sposób myślenia, rady jakie daje odnośnie zarządzania czasem, planowanie czy organizowaniem swojej przestrzeni, zmotywował mnie do podjęcia pewnych przedsięwzięć.

Źródło: https://www.instagram.com/p/BovflzEH2LN/?taken-by=paniswojegoczasu

Nie będę zdradzać wszystkich szczegółów, ale postanowiłyśmy (z Kasią), że podejmujemy wyzwanie, podnosimy rękawice i zaczynamy walczyć o siebie (zawodowo). Poza tym planowanie mojego czasu chyba zmienia troszkę barwy, do tej pory wszystko robiłam pod linijkę, dziś zaczynam koncentrować się na celach, pojedynczych na dany dzień. Bo przecież (faktycznie, masz rację Olu) świata nie zbawimy, wszystkiego same nie zrobimy, a poza tym na co czyjeś zachcianki spełniać:D

źródło: grupa na fb PSC

Tak też z czystym sumieniem polecam Wam PSC – blog, instagram, facebook czy też książkę. Motywator do zmiany, motywator do podjęcia działania:D

A teraz….Lecę planować jutrzejszy dzień:) Keep Calm and Carry On:)

You may also like

2 komentarze

facet 19 lipca 2022 - 00:15

Super zdjecia na blogu – to Twoje czy z płatnych katalogów?

Odpowiedz
j 26 lipca 2022 - 20:25

w większości moje, jeśli są jakieś nie moje to z darmowych serwisów. pozdrawiam

Odpowiedz

Napisz komentarz