Nowe akcje ambasadorskie

przez j

Kolejne akcje ambasadorskie na tapecie, nadal w temacie jest Streetcom i nowość czyli talk marketing.

Zacznijmy od początku..

keepcalmcarryon-duck streetcom (2)Streetcom wybrało mnie po raz drugi na ambasadorkę, tym razem testowanie ma dotyczyć firmy Duck – dokłądnie żelu wybielająco – dezynfekującego i dysków do toalet. I jak na początek, akcje z Duck mnie zachwyciły, żel jest faktycznie świetny – wybiela, nabłyszcza. A dyski taki długotrwały aromat w łazience – super.

keepcalmcarryon-duck streetcom (1) keepcalmcarryon-duck streetcom (4)keepcalmcarryon-duck streetcom (3) keepcalmcarryon-duck streetcom (6)Kolejno Talk Marketing – akcje TESCO czyli wypróbowanie wyrobów sygnowanych marką Tesco – jak na tą chwilę problemy pojawił się przy odbiorze produktów w sklepie. Niestety, nie wszystko było dostępne, w drugim sklepie też, a do tego musiałam dość długo czekać aż ktoś mnie obsłuży bo w jednym tesco do tej pory nie wiadomo było jak to zrobić, więc się Panie uczyły…Ale oprócz avocado mam wszystko teraz został testowanie:)

keepcalmcarryon-talk marketing tesco (3) keepcalmcarryon-talk marketing tesco (2)Za bony -produkty..

keepcalmcarryon-talk marketing tesco (6) keepcalmcarryon-talk marketing tesco (5) keepcalmcarryon-talk marketing tesco (4) keepcalmcarryon-talk marketing tesco (8)Więc akcje akcjami zaczynam testowanie!

A teraz…Keep Calm and Carry On:)

Post we współpracy z streetcom.pl i talkmarketing.pl.

You may also like

Napisz komentarz