Nasz dzień czyli zrób coś dla siebie

przez j

Jest plan na dziś, a dziś mamy Dzień Kobiet, nie jest zbyt zwariowany, choć zależy jak na to spojrzeć:) Bo dla super niezależnych to pewnie dzień jak co dzień, przynajmniej chcę wierzyć, że tak macie:D A jeśli jesteście mamami i do tego Wasze dzieci są jeszcze w miarę małe, to pewnie takie momenty wyrywacie niemalże po bitwie. Zatem:)

Weź kieliszek wina (może być drink co tam wolisz), wybierz sobie maseczkę na twarz, najlepiej drogą, błyszczącą i taką, dzięki której będziesz miał mega efekt po 10 minutach. Nałożyłaś? Ok, to teraz usiądź na kanapie, połóż nogi na stole, weź pierwszy łyk tegoż „nektaru” co to sobie go nalałaś. Czujesz ten smak? Słyszysz? Właśnie jest cisza;) Ciesz się nią. Jak dopijesz kieliszek to będzie ten moment na jakieś umilacze, nie wiem co lubisz, ale wybierz co chcesz, a na co zazwyczaj nie masz kasy, czasu lub siły albo pewnie ukrywasz po kątach, żeby dzieci nie zjadły:) Ja stawiam na czekoladę. I napawaj się chwilą, moją, tylko moją:)

Wyschła ta maseczka już? Wiem, ciężej się pije, cóż, coś za coś, da się, uwierz!  To jest ten moment w którym możesz zrobić to co uważasz za konieczne, aby poczuć się zrelaksowaną. Chcesz poczytać? Do dzieła! Chcesz poleżeć i posłuchać muzyki? Nie ma problemu! A może film? Wybierz tylko jakiś dobry! Rób to na co masz ochotę!

Jeśli nie masz na codzień takiej chwili dla siebie. To właśnie dziś jest taki DZIEŃ, kiedy nawet wypada powiedzieć Ci, że MUSISZ!!!! Teraz działaj, korzystaj, relaksuj się! Zrób coś dla siebie.

A teraz….niech ten Dzień będzie dla Ciebie kobiecy, Twój i tylko Twój. Bądź dla siebie miła! Zasłużyłaś! Napawaj się tym Dniem Kobiet:) Mam nadzieję też, że jakiegoś kwiatka dostaniesz:) Nie, no to co! Idź do sklepu i kup sobie najpiękniejsze jakie chcesz! Zasłużyłaś!!

Jesteś super! Nigdy o tym nie zapominaj!!!!

Keep Calm and Carry On:)

You may also like

Napisz komentarz