Miesiąc w zdjęciach kwiecień 2014

przez j

Kolejny miesiąc mamy już prawie za sobą, nadchodzi cudownie długi majowy weekend. Zatem co się wydarzyło w kwietniu, co było godne uwiecznienia i co udało się uwiecznić ze względu na małą ilość czasu:)

keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach kwiecień 14 (1) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach kwiecień 14 (2)W Grycanie ostatnio serwują przepyszne smoothie z gałką sorbetowych lodów!! mniam !! Polecam:)

keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach kwiecień 14 (6)A w Bawełnie do lodów dodają płatki kwiatów:) Lody pycha!! Wiem zdjęcie okropne, ale płatki były malutkie:)

keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach kwiecień 14 (15)Dla poprawienia humoru mleczko kokosowe:) I wydłubywanie miąższy:)

keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach kwiecień 14 (8) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach kwiecień 14 (18) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach kwiecień 14 (20)Padał deszcz, potem przebijało się słońce, a wczoraj było prawie letnio:)

keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach kwiecień 14 (16) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach kwiecień 14 (19)Kwiatki na stole świątecznym prezentowały się kolorowo, a na trawnikach pełno mleczy zakwitło w tą iście wiosenną pogodę:)

keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach kwiecień 14 (3) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach kwiecień 14 (5) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach kwiecień 14 (11)Mój OOTD z bluzką z Vertusa w roli głównej, ściana przed klasą również wiosenna (przy współpracy z Kasią:) i pies, mądrze patrzący tylko czasami:)

Minął kwiecień idzie maj:) Miłego następnego majowego miesiąca:)

A teraz…Keep Calm and Carry On:)

 

You may also like

Napisz komentarz