Miesiąc w zdjęciach – czerwiec 2014

przez j
0 komentarzy

Zapraszam ponownie na podsumowanie miesiąca tym razem czerwca w zdjęciach. To był bardzo trudny miesiąc. Ale na ten moment już o tym nie myślę, minął! I mamy wakacje!

keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (3) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (16) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (18)Chwilę spokoju dostarczały świeczki, woski, książki i herbata…Oczywiście przeplatane ciężką pracą.

keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (19) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (20) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (10) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (9) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (6)Pierwsze zdjęcia są dowodem na to, że pogoda dopisywała przez większość czerwca. Ostatnie zdjęcie to oczywiście to ja na sali gimnastycznej w Dniu Sportu – tak ja i sport to nie idzie w parze;)

Jeśli chodzi o jedzenie…

keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (21) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (23) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (22) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (2)Trochę zdrowia nie zaszkodzi…Na śniadanie tradycyjnie sałatka lub jogurt grecki z granole.

Wydarzenia…

keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (8) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (7) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (25) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (26) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (27)Kupowanie ślubnego prezentu z Kasią:) Zakończenie roku i przepyszny deser, który dostałam w prezencie za włożony trud w ten rok:)

Poza tym zakwitły mi storczyki 😀

keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (14) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (15) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (13)Dodatkowo musiałam się zorganizować, pojawiły się nowości..

keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (17) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (12)Peonie i czerwiec… A te z okazji Dnia Dziecka:) i goździki też różowe a co…

keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (4) keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (5)Niestety porządki powinny być na bieżąco w tym miesiącu moje pędzelki niestety trochę musiały poczekać!!

keepcalmcarryon-miesiąc w zdjęciach czerwiec 14 (11)A teraz…Lipiec…Keep Calm and Carry On:)

PS. I w tym miesiącu pierwsze urodziny bloga:)

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz