Lakieromania: lakier – podwójne kolory

przez j
0 komentarzy

Czasami by się chciało, żeby na paznokciach coś innego było. Czasem po prostu brakuje czasu na dodatkowe dekoracje. Więc czemu nie wprowadzić dodatkowego koloru? Lakier essie już znacie w kolorze watermelon. Ja osobiście uwielbiam ten odcień, ciemny róż z maliną, iście arbuzowy. Bardzo często można spotkać manicure gdzie paznokieć palca serdecznego jest w innym kolorze, ale czemu by nie zaszaleć i nie zmienić też kolor paznokcia palca małego?

keepcalmcarryon-double ombre4Zatem standardowo przygotowałam paznokcie z użyciem odżywki Eveline 8 in 1.

SONY DSCNastępnie wybrałam kolory lakierów, które chciałam użyć, tym razem padło oczywiście! na watermelon lakier essie…

keepcalmcarryon-double ombre5keepcalmcarryon-double ombre6…oraz na róż od bebe, nr nie znam, i niestety nawet sam lakier tej firmy trudno dostać w Polsce…

keepcalmcarryon-double ombre8Zatem po pomalowaniu małego i serdecznego paznokcia – lakier bebe – pomalowałam resztę arbuzem:)  Dwie warstwy zdecydowanie dały radę, oba lakiery są mocno napigmentowane, świetnie się nakładają, lakier essie ma grubszy pędzelek, natomiast bebe zdecydowanie węższy. Na koniec położyłam warstwę, aktualnie mojego uwielbianego top coat’u czyli Seche Vite.

keepcalmcarryon-double ombre7I tym sposobem otrzymałam mocno nabłyszczone paznokcie z efektem żelowym, przypomnę, że dzięki seche vite mój lakier trzyma się spokojnie tydzień, gdyby nie wycieranie się końcówek czy sytuacji nieprzewidzianych (uderzenie, odpryśnięcie) lakier mogłabym nosić jeszcze dłużej.Ale jak wiecie mam fioła, kiedy już widać, że lakier nie jest świeżo położony:)

Efekt…

keepcalmcarryon-double ombre2keepcalmcarryon-double ombre3keepcalmcarryon-double ombreI jak? Może być?? Mnie się podoba:) Jest inaczej i może nawet troszkę wiosennie:)

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz