Follow Day: Polecenia blogosfery

przez j
0 komentarzy

Blogosfera jak i cały świat social mediów jest bogaty w różne osobliwości, im bardziej niecodzienne tym dla mnie lepiej. Kocham humor, szczerość, jak również pokazywanie codziennego życia i atmosferę przekazywaną przez owe osobliwości:) Dzisiaj polecę Wam aż cztery cudowne osoby.

Zacznijmy od życia codziennego, tak zwanych life hacków i tego, że sprzątanie nie musi być takie straszne jak go malują. I chociaż nadal nie ogarniam tego wszystkiego, a sprzątanie nie należy do moich ulubionych zajęć, tak Perfekcyjną w domu uwielbiam:) Kingę znaleźć możecie również na Instagramie🙂 Serdecznie polecam!

Źródło: http://perfekcyjnawdomu.pl/jak-nadac-nowy-charakter-naszym-wnetrzom-na-wiosne/

Kolejna na liście jest osoba, które fotografię są przepełnione taką atmosferą, że już dziś się chętnie do Niej przeniosę. Słynie z witania się słowami: „dzień dobry, dzień dobry”, do tego jest niezwykle utalentowana, a Jej łapacze snów są chyba znane wszystkim z internetowego świata. Marzenka Marideko bo o Niej mowa, zachwyca spokojem, atmosferą i urodą. Polecam:)

Źródło: https://www.instagram.com/marzena.marideko/

Kolejna to Łodzianka, więc sercu memu bliska. Radomska swoja kobieta, zażartuje, z powagą opowie historię, zainspiruje. Do tańca i do różańca jak to się mawia. Przemawia do mnie całą sobą. Mimika, poruszane tematy…Poznajcie Olę sami, warta jest tego:)

Źródło: https://www.mamwatpliwosc.pl

Na deserek, kobieta, która tak mnie rozwala, że jak to sama mówi „leże płasko jak żelazko”. Życiowe prawdy, poczucie humoru, filtr i zmieniony głos. Nie ubarwia, strzela tekstem jak rzecz stoi. Sława ją wyprzedza. Ludzie w autobusie muszą na mnie dziwnie patrzeć, bo nie ma filmiku, na którym bym z zaskoczenia nie parsknęła śmiechem, a wiecie to w pełnym autobusie może nie wyglądać zbyt normalnie:D Katiczikss to dla mnie hit, dzień bez Kasi to dzień stracony:) Wpadajcie do Niej!! Koniecznie!

Źródło: https://www.instagram.com/katiczikss/?hl=pl

Taka jest moja dziś top 4:) A jakie są Twoje typy? Podziel się znami swoimi ulubieńcami!

A teraz…Keep Calm and Carry On:)

0 komentarzy
1

You may also like

Napisz komentarz