Czy wzór na paznokciu może uratować komuś życie?

przez j
2 komentarze

Jakiś czas temu dostałam wiadomość od Klub Miłośniczek Pięknych Paznokci czy chciałabym przetestować nowości do paznokci. Oczywiście jako lakieromaniaczka testować mogę i się cieszę, że ktoś zauważył blog i mnie. Zatem ruszyła procedura wysłania mi paczuszki z nowościami.

usmiech

Dostałam paczuszkę z hasłem przewodnim: WZÓR DO NAŚLADOWANIA. I mega zainteresowana chciałam odkryć o co chodzi i co jest w środku.

keepcalmcarryon- dkms akcja wzor do nasladowania (1)

Paczuszka skrywała zestaw nowych lakierów od Astora, pilniczek szklany i pędzelek do wzorów. Ale to co najważniejsze w przekazie to był w środku wzór do naśladowania:D

widget_blog

Cała akcja jest pomysłem Fundacji DKMS ma na celu edukować, nagłaśniać i przede wszystkim pomagać. Dotyczy to Światowego Dnia Raka Krwi – za pomocą namalowania na paznokciach znaku przewodniego „&” i publikacji zdjęcia na facebook’u i każdym innym miejscu w internecie docieramy do wielu ludzi, niech się dowiedzą, że 28 maja jest taki dzień, że dobrze jest pomagać, diagnozować i oddawać krew. Jednocześnie, kupując lakier firmy Astor, Sally Hansen, Rimmel, Miss Sporty czy też Manhattan wspieramy fundację DKMS.

keepcalmcarryon- dkms akcja wzor do nasladowania (2)

Lakiery jakie otrzymałam to gama bardzo ładnych kolorów, to nowa seria Astor Quick & Shine czyli szybkoschnący lakier w 45 sekund. To sześć lakierów o dość ciekawych nazwach: 101 Delicate Morning (mleczny), 201 Before Sunrise (brzoskwiniowy róż), 303 Passionate Love (czerwień), 307 A Taste of Summer (pomarańcz), 403 Vibrant Purple (jeansowy niebieski) i 503 In a Mountain Chalet (brąz). Większość to kolory stonowane, ale o nich w innych postach:)

keepcalmcarryon- dkms akcja wzor do nasladowania (3)

Zapraszam Was do zapoznania się z akcją WZÓR DO NAŚLADOWANIA oraz Fundacją DKMS.

Cieszę się z udziału w tej akcji!!

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

Post pisany przy współpracy z Klub Miłośniczek Pięknych Paznokci, Astor, Coty, Fundacją DKMS.

2 komentarze
0

You may also like

2 komentarze

Leonida 20 maja 2015 - 15:36

widze, że na stronie wzordonasladowania.pl juz sporo wzorków wrzuconych 🙂 Ciekawe czy uda się zapełnić wszystkie miejsca na stronce 😛

Odpowiedz

Napisz komentarz