Recenzja: Eveline i pielęgnacja 40+

przez j
0 komentarzy

Dzięki uprzejmości firmy Eveline otrzymałam paczuszkę kosmetyków / nowości, a w tej paczuszce ukryta była niespodzianka w postaci dwóch kremów na dzień i na noc w wersji pielęgnacja 40+, dzięki temu moja Mama otrzymała te kremy do testów.  Jest to seria z kwasem hialuronowym, biohyaluron 4D.

keepcalmcarryon-eveline krem 40plus (8)

Krem na dzień to BioHyaluron4D głęboko nawilżający. Co mówi o nim producent?

keepcalmcarryon-eveline krem 40plus (3) keepcalmcarryon-eveline krem 40plus (2)Dokładnie mówiąc krem ten ma nawilżać, wygładzać zmarszczki, ujędrniać i uelastyczniać skórę. Krem ma delikatną kremową konsystencję i jest biały.

Obserwacje mojej Mamy w czasie użycia:

 • trzeba nałożyć większą ilość kremu na twarz niż każdego innego
 • niestety po wchłonięciu jest dyskomfort ściągnięcia, do czasu nałożenia bazy pod makijaż, możliwe, że jest to kwestia konkretnej cery
 • bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając po sobie tłustego filmu
 • nadaje się pod makijaż
 • nie powoduje zmian skórnych
 • zdecydowanie wygładza

keepcalmcarryon-eveline krem 40plus (7)

Drugi krem to BioHyaluron4D na noc – przeciwzmarszczkowy. Krem ten przede wszystkim mam za zadanie wypełniać zmarszczki mimiczne, redukować zmarszczki głębokie, poprawiać jędrność i elastyczność skóry. Krem jest delikatny i zielonkawy. Oba kremy pachną bardzo delikatnie, zapach ten nie przeszkadza.

keepcalmcarryon-eveline krem 40plus (5) keepcalmcarryon-eveline krem 40plus (6)

Obserwacje:

 • szybkie wchłanianie
 • delikatna warstwa ochronna, nie jest to tłusty film
 • świetnie wygładza
 • bardzo fajnie gładka skóra rano
 • mocne nawilżenie

keepcalmcarryon-eveline krem 40plus (9)

Podsumowując, według mojej Mamy szczególnie przypadł Jej do gustu krem na noc i efekt, który daje rano, krem na dzień ze względu na ściąganie nie jest aż tak dobry, a kwestia tego, że mimo grubej warstwy nadal nie czuje się nawilżenie skreśla ten krem dla cery mojej Mamy. Możliwe, że jest to kwestia tego, iż kremy są dla skóry 40+, a moja Mama używa już innej grupy kremów. Trudno powiedzieć. Kremy te kosztują ok. 16 zł za 50 ml. Podkreślę, że każdy reaguje na różne kremy inaczej, zatem nie można powiedzieć, że w waszym przypadku również tak będzie, może Wam krem na dzień będzie pasował – tu zamieszczam tylko subiektywną opinię opartą na subiektywnych obserwacjach:D

keepcalmcarryon-eveline krem 40plus (8)

Nie wątpliwie, kremy te warte są uwagi, a zaznaczę, że ta wersja z dużą ilością kwasu hialuronowego występują w wersjach 40+, 50+, 60+ i 70+. Zatem dla każdego coś dobrego.

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

Post napisany przy współpracy z firmą Eveline.

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz