Aussie i kolejna kampania:)

przez j
5 komentarzy

Ostatni dzień  maja zakończył się świetnie otrzymaniem paczki od trnd.com/pl/ dzięki której zostałam włączona do kampanii Aussie:) Już na blogu mogliście czytać czy słuchać mojej opinii na temat tych produktów, ale nie miałam możliwości przetestowania całej gamy produktów. Dziś już mam:) I nie ukrywam bardzo się z tego cieszę.

keepcalmcarryon - aussie trnd (7)Odpakowywanie paczki było przyjemnością:) Tak więc zaczynam kampanię z wielkim uśmiechem, otrzymałam do przetestowania całą serię Miracle Moist i miniaturki produktów do rozdania:)

keepcalmcarryon - aussie trnd (3)Już nie mogę doczekać się testowania. Produkty Aussie to podróż do Australii, w świat egzotycznych zapachów. Składnikiem głównym jest olejek z orzechów macadamia. W skład zestawu „Cud nawilżenia” wchodzi szampon, odżywka tradycyjna do spłukiwania, odżywka w sprey’u bez spłukiwania oraz odżywka intensywnie regenerująca włosy. Tej ostatniej bardzo jestem ciekawa. Gama zapachowa jest dość specyficzna, wychodzę z założenia, że albo się ją pokocha albo nie. Mnie zachwyca nietuzinkowość zapachu. Produkty dostępne są w drogeriach Rossmann. Ceny niestety dość wysokie, choć nie aż tak, myślę, że opłacalna wydajność idzie w tym przypadku w parze z ceną. Szampon 300 ml kosztuje w okolicach 20 zł. Natomiast, dla mnie efekt wart swojej ceny.

keepcalmcarryon - aussie trnd (1)keepcalmcarryon - aussie trnd (11)Jak widzicie dostałam miniaturki szamponów i odżywek (75 ml). Owszem rzdam znajomym, ale dwa komplety są dla Was.

Zasady rozdania:
1. Czas trwania od 01 do 7 czerwca 2014
2. W rozdaniu może wziąć udział osoba dorosła lub niepełnoletnia, posiadająca zgodę rodziców.
3. Należy polubić fanpage bloga i napisać komentarz w którym wyrazicie chęć przetestowania tych produktów Aussie (pod postem)

4. Jedna osoba może zostawić jeden komentarz.
5. Po 07 czerwca 2014 wylosuje dwie osoby, które otrzymają miniaturki przetestowania i zostaną poproszone o maila z informacją zwrotną zawierającą opinie o testowanych produktach.
6. Wyniki pojawią się w opisie w osobnym poście na blogu oraz na moim fanpage’u, a zwycięzcy zostaną powiadomieni przez wiadomość prywatną
7. Na kontakt ze strony wylosowanych osób czekam tydzień. Jeśli nie otrzymam informacji zwrotnej, zestaw przejdzie do kolejnej osoby.

To kto chce potestować:) ?

A teraz…Keep Calm and Carry On:)

Post napisany przy wspópracy z trend.com/pl/

5 komentarzy
0

You may also like

5 komentarzy

Anna Kaczor 1 czerwca 2014 - 12:28

Z przyjemnością przetestuję i opinię podeślę 🙂

Odpowiedz
daria.smosna 1 czerwca 2014 - 12:44

również chętnie przetestuję 🙂

Odpowiedz
Dorotka 1 czerwca 2014 - 13:05

Zgłaszam się 🙂

Odpowiedz
martus2833 1 czerwca 2014 - 20:11

Chętnie przetestuję.

Odpowiedz
Dorota 7 czerwca 2014 - 12:48

Również bardzo chętnie przetestuję 🙂 🙂

Odpowiedz

Napisz komentarz